Reklamı Geç
Advert
Advert

ŞUTSO Şehit Sedat Sağıroğlu için başsağlığı mesajı yayınladı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanvekili Kadir Kılıçoğlu Mardin’in Nusaybin ilçesinde meydana gelen çatışmada ağır yaralanan ve hastanede şehit olan hemşerimiz Uzman Çavuş Sedat Sağır için başsağlığı mesajı yayımladı.

ŞUTSO Şehit Sedat Sağıroğlu için başsağlığı mesajı yayınladı
ŞUTSO Şehit Sedat Sağıroğlu için başsağlığı mesajı yayınladıBaşkanvekili Kadir Kılıçoğlu mesajında şunları kaydetti: “Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde terör örgütü üyeleriyle girdiği çatışmada ağır yaralanan ve götürüldüğü hastanede kurtarılamayarak şehit olan hemşerimiz Uzman Çavuş Sedat Sağır’ın şehadet haberini derin bir teessürle öğrendik. Bu olay tüm Şanlıurfalılar gibi bizleri de derinden üzmüştür. Bölgemizdeki birlik ve beraberliği bozmaya yönelik gerçekleştirilen tüm terör eylemlerini, terörü destekleyenleri şiddetle ve esefle kınıyor, terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Güvenlik güçlerimizin teröristlere karşı yürüttüğü mücadeleyi destekliyor, bu saldırıyı yapanların en kısa zamanda yakalanıp yargıya teslim edileceğine inanıyoruz.
Bu düşüncelerle gerçekleşen çatışmada şehit olan hemşerimiz Uzman Çavuş Sedat Sağır’a Allahtan rahmet, ailesine sabırlar diliyoruz. Aziz Milletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başı sağ olsun" dedi.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanvekili Kadir Kılıçoğlu Mardin Nusaybin ilçesi meydana gelen çatışmada ağır yaralanan hastanede şehit olan hemşerimiz Uzman Çavuş Sedat Sağıroğlu başs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı Er Hüseyin Koroç’u bakın kim şehit etti
Urfalı Er Hüseyin Koroç’u bakın kim şehit etti
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak