Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Durmuş İspanyadan döndü

Şanlıurfa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Durmuş İspanyadan döndü

Türkiye’deki odalar ve borsaların genel sekreterleri İspanya’nın Başkenti Barcelona’da bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2012 Çarşamba 11:27
Şanlıurfa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Durmuş İspanyadan döndü


Şanlıurfa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Durmuş, Odalar ve Borsalar Birliği tarafından İspanya’nın Başkenti olan Barcelona’da düzenlenen ve Türkiye’deki odaların ve borsaların genel sekreterlerin bir araya geldiği “Genel Sekreterler Eğitim Semineri”ne katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından, Türkiye’deki borsa ve odaların genel sekreterleri arasında birlik ve dayanışmayı arttırmak ve güncel bilgileri paylaşmak maksadıyla 10-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen  Eğitim seminerine TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yardımcı, İlhan Parseken ve Bülent Koşmaz da katıldı. TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ve yaptığı konuşma ile son bulan Eğitim Semineri’nin ardından kente dönen Şanlıurfa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Durmuş, genel sekreterler arasında birlik ve dayanışmanın arttırılması amacıyla gerçekleştirilen seminerin verimli geçtiğini aktararak ABİGEM,DEİK,TOBB ETÜ ve emekli sandığı konularında da bilgilendirmelerin yapıldığını söyledi.
balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com