Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Tanıtım Rüzgarı Ankara'da Esmeye Başladı

Şanlıurfa Valiliği himayesinde Ankara Şanlıurfalılar Derneği’nin organize ettiği Şanlıurfa Tanıtım Günleri, bugün Ankara’da başladı.

Şanlıurfa Tanıtım Rüzgarı Ankara'da Esmeye Başladı
Şanlıurfa Tanıtım Rüzgarı Ankara'da Esmeye Başladı admin

( ŞANLIURFA – RUHAAJANS ) Şanlıurfa Valiliği himayesinde Ankara Şanlıurfalılar Derneği’nin organize ettiği Şanlıurfa Tanıtım Günleri, bugün Ankara’da başladı.

Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Vali Güngör Azim Tuna, Ak Parti il Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Kasım Gürpınar, Mehmet Akyürek, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, çok sayıda bürokrat ve Şanlıurfalılar katıldı.

TURİZM SEKTÖRÜ VE MEDYA İŞBİRLİĞİ HEDEFLENİYOR

Avrupa Birliği ile Türkiye Mali İşbirliği kapsamında Şanlıurfa Valiliği ve Karacadağ Kalkınma Ajansınca yürütülen “Şanlıurfa’da Tarih Yeniden Canlanıyor Projesi” kapsamında düzenlenen Turizm Sektörü ve Medya İle İşbirliği kahvaltısı, 18 Mayıs 2017 günü saat 09:00-11.00 arasında Crowne Plaza Hotel – Ankara’da gerçekleşecek. Yerli ve yabancı çok sayıda medya temsilcisinin davet edildiği kahvaltıya, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, proje takım lideri Mary Mckeon, İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan katılacak.

Ankara Şanlıurfalılar Derneği Şanlıurfalılar Derneği Ankara Şanlıurfalılar Ankara Şanlıurfalılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı