Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Şanlıurfa Tabipler Odası seçime hazır

Şanlıurfa Tabipler Odası seçime hazır

Şanlıurfa Tabipler Odası, 22. Dönem seçim değerlendirme toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2014 Cumartesi 17:42
Şanlıurfa Tabipler Odası seçime hazır

Şanlıurfa Tabipler Odası, 22. Dönem seçim değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda Şanlıurfa Tabipler Odasının eski yönetiminin yaptığı faaliyetler anlatıldı.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin toplantı salonunda yapılan toplantıya; seçime girecek olan adaylar ve doktorlar katıldı. Yarın yapılacak olan seçim hakkında bilgilendirme yapılırken eski yönetim yaptıkları işleri slayt şeklinde anlattı.


Yapılan toplantıda Demokratik Hekim Girişimi yönetim kurulu üyeleri; Doç. Dr. İbrahim Koruk, Uzm. Dr. Ümit Oğur, Dr. Süleyman Koyunsever, Uzm. Dr. Hüseyin Güntürkün, Dr. H. Yusuf Eryazgan, Uzm. Dr. Songül Çiftçi, Uzm. Dr. Ömer Melik olarak belirlendi.


Şanlıurfa Hekimler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri; Doç. Dr. Mehmet Gülüm, Uzm. Dr. Faruk Günak, Uzm. Dr. Burak Ethemoğlu, Uzm. Dr. Ömer Faruk Çiçek, Uzm. Dr. Ataman Gönel, Dr. Havva Asoğlu, Dr. Mehmet Güneş olarak belirlendi. (Sedat Kuşulay-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com