Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Şanlıurfa-Slovakya Bölgesel Ortaklığı

Şanlıurfa-Slovakya Bölgesel Ortaklığı

Slovak heyeti, çalışma ziyareti kapsamında Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Şubat 2012 Çarşamba 21:28
Şanlıurfa-Slovakya Bölgesel Ortaklığı
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi, Harran Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Dr. Cavit Özyeğin İlköğretim Okulu, Slovakya/ Vinne Belediyesi, Vinne İlköğretim Okulu, Kosice ve Preşov Metodoloji ve Pedagoji Eğitim Merkezleri ortaklığıyla Comenius Bölgesel Ortaklıklar Projesi kapsamında yürütülmekte olan “Interdisciplinary Relationships at Pre-primary and Primary Education/İlköğretim ve Okul Öncesinde Disiplinlerarası İlişki” başlıklı proje çerçevesinde aralarında Vinne Belediye Başkanı ve Eğitim Merkezi müdürlerinin de bulunduğu 8 kişilik Slovak heyeti, çalışma ziyareti kapsamında Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i makamında ziyaret etti.

Heyet Vali Güvenç’e projenin ilerleyişi hakkında bilgi verirken, Vali Güveç, bu tür projelerin toplumların birbirini daha yakından tanıma ve kaynaşmasına büyük katkı sağladığı ifade etti. Vali Güvenç, bu tip projelerin yaygınlaşması,  fikir alışverişinde bulunulması ve bu yolla eğitimde kalitenin arttırılmasına katkı yapılması gerektiği vurguladı.

5 gün boyunca ilimizde bulunacak olan heyet Şanlıurfa Belediyesi, Harran Üniversitesi, Dr. Cavit Özyeğin İlköğretim Okulu, tarihi ve turistik yerleri ziyaret ederek hem projenin ilerleyişi hem de kültürel alışveriş konularında taraflarla bir araya gelecek.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

İlk Cemre düştü! Cemre nedir? Cemre nasıl düşer?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com