Advert
Advert
Advert

Urfa'da Milli Emlak arsaları talan ediliyor-Siyasetçiden işadamına kadar içinde

Şanlıurfa'da Milli Emlak arsalarını zimmetine geçirip talan eden çeteler oluşmuş. zimmete geçiren çetenin içerisinde Avukatlar, bürokratlar, iş adamları ve siyasetçiler var! kim bu milli emlak arsalarını talan eden siyasetçi? kim bu avukatlar? hangi işadamı bu çetelerin içerisinde? kamuoyu merak ediyor?

Urfa'da Milli Emlak arsaları talan ediliyor-Siyasetçiden işadamına kadar içinde
Urfa'da Milli Emlak arsaları talan ediliyor-Siyasetçiden işadamına kadar içinde

Şanlıurfa'da Mill Emlak arsalarını zimmetine geçirip talan eden çeteler oluşmuş. zimmete geçiren çetenin içerisinde Avukatlar, bürokratlar, iş adamları ve siyasetçiler var! kim bu milli emlak arsalarını talan eden siyasetçi? kim bu avukatlar? hangi işadamı bu çetelerin içerisinde? kamuoyu merak ediyor?

Şanlıurfa Sebze ve Meyve Komisyoncular Derneği ve Sivil Toplumu izleme platformu başkanı Faruk Akbaş, Şanlıurfa'nın büyükşehir olmasıyla birlikte milli emlak üzerinden, ecri misil yoluyla, çok kıymetli araziler, zimmete geçiren çetelerin oluştuğuna dikkat çekerek cumhurbaşkanından, Başbakana ve mahalle muhtarlarına kadar her kesi göreve çağırdı.

HİLE YOLUYLA ŞAHISLARA VERİLEN MİLLİ EMLAK ARSALARI..

Faruk Akbaş yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"cumhurbaşkanımıza, Başbakanımızdan mahalle muhtarlarımıza kadar her MEMLEKET EVLADINA sesleniyorum. dışarıyı bilmem ama özellikle Büyükşehir olduktan sonra, milli emlak üzerinden, ecri misil yoluyla, çok kıymetli araziler, zimmete geçiriliyor. iddialar çok ciddi boyutta. adamlar taşların Kayaların içine birkaç ağaç ekiyor, sonra da "ben uzun zamandır burayı işletiyorum" diye, raporlar düzenliyor ve kendisini şikayet edip ceza kestiriyor. bu ceza üzerinden dilekçe verip, bu arazinin çok düşük bedellerle kendisine verilmesi girişimlerini başlatıyor. bir çoğu başarılı oluyor. bu, tam bir şebeke işine dönmüş. içinde Avukatlar, bürokratlar, işadamları ve tabiki siyasetçilerin var olduğu, çok ciddi iddialar olarak önümüze gelmekte. talebimiz, son beş yıl içerisinde, bu yolla el değiştirilmiş olan,bu arazilerin ciddi bir komisyon tarafından araştırılmasıdır. milletin malına göz dikenlerin inim inim inlediği günleri görme Dileklerimle.."

faruk akbaş milli emlak Şanlıurfa Sebze ve Meyve Komisyoncular Derneği Sivil Toplumu izleme platformu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
R.A..AKYOL     2016-05-27 URFANIN EN MEŞHUR HIRSIZINA SORDUM....KİM BU HALİS MUHLİS SÖZDE MEMLEKET EVLATLARI.. DEDİ Kİ GİDİP CEZA EVLERİNE BAKIN...FAKİR..HAMAL..KÖYLÜ..TOPRAKLARI ELİNDEN ALINANLAR HEPSİ HIRSIZDİR... PEKİ DEDİM KİMLER HIRSIZ DEĞİL...MALI MÜLKÜ ÇOK OLANIN ÇOĞU HIRSIZ DEĞİLDİR VE BAK BÖYUK VE KIÇUK BAŞKANLAR...SEN DEDİ HAFTAYA GEL SANA BİR ARLI ARSIZ LİSTE VERECEM ORMAN ARAZİLERİNİ..SİT ALANLARINI DIŞ EDENLER...ÇOKLARININ İSİMLERİ BEN DE..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!