Advert
Advert
Advert

ÖĞRENCİLERİN SİNEMA KEYFİ

Gençlerin sosyalleşerek, topluma daha yararlı olabilmeleri için çok çeşitli çalışmalar başlatan Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa Sanayi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesinde eğitim gören 180 öğrenciyi bulundukları okuldan alarak gençlere ücretsiz sinema keyfi yaşattı.

ÖĞRENCİLERİN SİNEMA KEYFİ
ÖĞRENCİLERİN SİNEMA KEYFİ


Sineme izleme imkânı bulan öğrencilere çeşitli ikramlarda da bulunan Büyükşehir Belediyesi, yapmış olduğu çalışmalarla öğrencilerin takdirini topladı.
Ücretsiz sinema imkânı bulunan öğrenciler, "Bizleri düşünüp bu etkinliği gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür ediyoruz" dediler.
Çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden Şanlıurfa Sanayi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Faruk Yıldıztekin, "Gençlerimizin sosyalleşmesi adına gerçekleştirilen bu tür etkinlikler çok güzel. Düşündükleri için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum. Ayrıca vermiş olduğu her türlü desteklerden dolayı Başkanımız Nihat Çiftçi'ye çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
Sosyal Belediyecilik hizmetleri kapsamında Şanlıurfa merkez ve ilçelerde gençlere yönelik birçok çalışmaya imza atan Büyükşehir Belediyesi, "Şanlıurfa'yı Tanıyalım" projesi kapsamında gençleri tarihe yolculuğa çıkartırken bir yanda da gençlere yönelik kurmuş olduğu tesisler, kütüphaneler, kurslar ve düzenlemiş olduğu eğitim yardımlarıyla gençleri geleceğe emin adımlarla hazırlanmasına katkı veriyor.

urfa Şanlıurfa Sanayi Meslek Teknik Anadolu Lisesi Şanlıurfa Sanayi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak