Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Şanlıurfa revizyona girecek mi?

Şanlıurfa revizyona girecek mi?

Aralarında Şanlıurfa başta olmak üzere Güneydoğunun Tamamı, Konya, Eskişehir, Adana, Trabzon, ve Erzurum'da ile ve ilçe teşkilatları da büyük değişim olacağı öğrenildi.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2016 Cumartesi 07:56
Şanlıurfa revizyona girecek mi?

Ak Parti İl ve İlçelerde büyük revizyona gidiyor. Ak Parti Genel Merkez kongresinin ardından Ak Parti Türkiye teşkilatlarında büyük revizyona gidiyor.

Aralarında Şanlıurfa başta olmak üzere Güneydoğunun Tamamı, Konya, Eskişehir, Adana, Trabzon, ve Erzurum'da ile ve ilçe teşkilatları da büyük değişim olacağı öğrenildi. Şanlıurfa' da Milletvekili ve Belediye Başkanları ile sorunlu olan bazı teşkilatların tespit edildiği ve Teşkilat Genel Merkezinde rapor hatırlatıldığı ifade ediliyor.1 Kasım seçimlerinin ardından yeni seçilen Milletvekillerinin teşkilatlarla uyum içerisinde olmadığı hep gozlemlenirken bazı teşkilatlarda ki yürütme kurulunda yer alan isimlerin şaibeli işler yaptıkları ve adam kayırdıkları tespit eden Milletvekilleri bu tür şikayetleri sık sık dile getirdikleri biliniyor . Teşkilatların içersinde paralelcilerin bulunduğu ve bu isimlerin teskilatlara sorun çıkardıkları konuşulurken, teşkilatların yürütme kurulunda yer alan bazı isimleri istemediklerini Milletvekili ve Belediye Başkanlarına ilettikleri iddia ediliyor.

RAPORLAR HAZIR...
Edinilen bilgilere göre, Görevden alınacak teşkilatların alınma nedenleri 5 başlıkta toplanıyor.
1. Performans düşüklüğü.
2. Mali ve Ahlaki zaaflar.
3. Bölge vekilleri ile uyum sorunları.
4. Daha güçlü isimlerin öne çıkması.
5. Bölge insanına tepeden bakan öykünmeci tavrı olanlar. Belediyelere yakınlarının işe alınması vb. Kaynak: Urfastar. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com