Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa revizyona girecek mi?

Aralarında Şanlıurfa başta olmak üzere Güneydoğunun Tamamı, Konya, Eskişehir, Adana, Trabzon, ve Erzurum'da ile ve ilçe teşkilatları da büyük değişim olacağı öğrenildi.

Şanlıurfa revizyona girecek mi?
Şanlıurfa revizyona girecek mi?

Ak Parti İl ve İlçelerde büyük revizyona gidiyor. Ak Parti Genel Merkez kongresinin ardından Ak Parti Türkiye teşkilatlarında büyük revizyona gidiyor.

Aralarında Şanlıurfa başta olmak üzere Güneydoğunun Tamamı, Konya, Eskişehir, Adana, Trabzon, ve Erzurum'da ile ve ilçe teşkilatları da büyük değişim olacağı öğrenildi. Şanlıurfa' da Milletvekili ve Belediye Başkanları ile sorunlu olan bazı teşkilatların tespit edildiği ve Teşkilat Genel Merkezinde rapor hatırlatıldığı ifade ediliyor.1 Kasım seçimlerinin ardından yeni seçilen Milletvekillerinin teşkilatlarla uyum içerisinde olmadığı hep gozlemlenirken bazı teşkilatlarda ki yürütme kurulunda yer alan isimlerin şaibeli işler yaptıkları ve adam kayırdıkları tespit eden Milletvekilleri bu tür şikayetleri sık sık dile getirdikleri biliniyor . Teşkilatların içersinde paralelcilerin bulunduğu ve bu isimlerin teskilatlara sorun çıkardıkları konuşulurken, teşkilatların yürütme kurulunda yer alan bazı isimleri istemediklerini Milletvekili ve Belediye Başkanlarına ilettikleri iddia ediliyor.

RAPORLAR HAZIR...
Edinilen bilgilere göre, Görevden alınacak teşkilatların alınma nedenleri 5 başlıkta toplanıyor.
1. Performans düşüklüğü.
2. Mali ve Ahlaki zaaflar.
3. Bölge vekilleri ile uyum sorunları.
4. Daha güçlü isimlerin öne çıkması.
5. Bölge insanına tepeden bakan öykünmeci tavrı olanlar. Belediyelere yakınlarının işe alınması vb. Kaynak: Urfastar. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır