Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Özel Metrolife Hastanesi 2 Yaşında

ŞANLIURFA / Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi M.Cengiz Karakucak 2. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesai yayınlayarak Tüm Şanlıurfa Halkına Teşekkür Etti…

Şanlıurfa Özel Metrolife Hastanesi 2 Yaşında
Şanlıurfa Özel Metrolife Hastanesi 2 Yaşında adminBaşhekim Karakucak mesajında şunları dile getirdi: Bugün hastanemizin 2. Kuruluş yıldönümünün haklı gururunu yaşıyoruz. Geçen bu iki yıla bir çok başarı sığdırdık. Hastanenin kuruluşundan itibaren en büyük hedefimiz standartların üstünde, Şanlıurfa halkının batıdaki herhangi bir hastaneye gitmeye ihtiyaç duymayacağı donanımda bir hastane yapmaktı. Laboratuvar malzemesinden, görüntülü sistemlere kadar tamamen Avrupa hastanelerinde yer alan teknik donanımı halkımızın hizmetine sunduk. 2 yılda toplam 403.700 poliklinik, 10.000 ameliyat yaptık. A grubu ameliyat oranında Şanlıurfa ilindeki en büyük sayıya ulaştık.
      Geçen bu 2 yıl içerisinde aldığımız ödüller ve bize Şanlıurfa halkının gösterdiği teveccüh bu amacımıza ulaştığımızı gösterdi. Her alanda kaliteyi hedef alan bir hastane olarak “sağlıkta bir çok ilki” başardık, başarmaya devam edeceğiz. Dünya medeniyetine beşiklik etmiş bu toprakların yeniden eski günlerine dönmesi için sağlık alanında üzerimize düşeni yaptık. Batıdan gelen hastalarımızın “Urfa’da böyle bir hastanenin olması bizi şaşırttı” demesi en büyük motivasyon kaynağımız oldu. Bu vesile ile ilk açıldığımızdan bu yana yaptığımız tüm güzel işlerde yanımızda olan resmi/gayrı resmi tüm kurumlara ve Şanlıurfa Halkı’na teşekkürü bir borç biliriz.

 

Özel Metrolife Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu