Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa Otogarında dört dilde anons

Şanlıurfa Otogarında dört dilde anons

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu BELSAN A.Ş’nın Otogar İşletme Müdürlüğü Vatandaşa daha iyi hizmetler yapabilmemiz için otogarımızda bir takım düzenlemeler yaptı.

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2014 Çarşamba 12:12
Şanlıurfa Otogarında dört dilde anons

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu BELSAN A.Ş’nın Otogar İşletme Müdürlüğü Öncelikle firma personellerinin kılık kıyafeti düzenleyen bir yönetmenlik yayınladı.

OTOGAR'I 24 SAAT KAMERALAR GÖZETLİYOR

güvelik önlemlerini en üst seviyeye çıkaran BELSAN A.Ş,  otogarımız 24 saat güvenlik kameraları ile gözetiliyor. Ayrıca bilet simsarlarına da son verildiiğini açıkladı. 

4 DİLDE ANONS

Şanlıurfanın sosyal yapısını göz önünde bulunduran BELSAN A.Ş’nın Otogar İşletme Müdürlüğü  Terminalde 4 dilde anons  (Türkçe,Kürtçe,İngilizce,Arapça) anons yapmaya başlayarak Türkiye’de bir ilke imza attı.

konuyla ilgli bilgi veren BELSAN A.Ş’nın Otogar İşletme Müdürlüğü Fuat ALTUN “Bu uygulamamız Türkiye’nin dört bir yanından Şanlıurfa’ya gelen vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılanmaktadır, Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bazı otogar müdürlerinin Şanlıurfa’ya gelerek terminali geziyorlar. Başka illerden otogarımıza gelen yetkililer, burada yaptığımız çalışmalarımızı yerinde görüyorlar ve bu hizmetleri takdirle karşılıyorlar. Uyguladığımız bu çalışmaları kendi otogarlarında da uygulayacaklarını bize bildirerek, Şanlıurfa’dan memnun bir şekilde ayrılıyorlar” şeklinde konuştu.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2014-09-17 17:40:34Mehmet açıl

    ÇokŞanlıurfa otogarında yılda 10 İngiliz mi geliyor ki ingilizce?!!

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com