Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Şanlıurfa Olay Gazetesi 9. yaşında

Şanlıurfa Olay Gazetesi 9. yaşında

14.03.2005 tarihinde yayın hayatına başlayan olay gazetesi 9. yılına girdi. Gazete binasında düzenlenen 9. yıl kutlamalarına katılım yoğun oldu. Olay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Celal Çiftçi, 9 yıl boyunca çeşitli sıkıntılar çektiklerini ama sıkıntıları atlatarak bu günlere geldiklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2013 Perşembe 16:18
Şanlıurfa Olay Gazetesi 9. yaşında

Şanlıurfa’da 14 Mart 2005 yılında yayın hayatına başlayan Olay Gazetesi, başarılarla dolu 9 yılı geride bıraktı. 9. yıl nedeniyle gazete binasında düzenlenen kokteyle Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürü Şükrü Kılıç, Medya Yazarlar Derneği Başkanı A.Kadir İkbal, Gazetemiz Yazı İşleri Müdür Celal Çiftçi, Köşe Yazarları ve gazete çalışanları katıldı.

 

Yazı İşleri Müdür Celal Çiftçi burada yaptığı açıklamada, Şanlıurfa’da gazetecilik yapmanın zor olduğunu belirtti.

 

9 yıl boyunca çeşitli sıkıntılar çektiklerini ifade eden Çiftçi, bu sıkıntıları atlatarak bu günlere geldiklerini söyledi. Gazetenin 9.yıl’ı nedeniyle kısa bir kokteyl düzenlediklerini ifade eden Çiftçi, gazetede emeği geçen çalışanlara ve köşe yazarlarına teşekkür etti.

 

Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürü Şükrü Kılıç ise, Olay Gazetesi’nin 9. yılını kutladı.

 

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat’da, bir gazetenin 9 yıl boyunca ayakta durmasının çok zor olduğunu söyledi. Polat, “Yerel gazetecilik adama bedel ödetir. Yerel gazetecilik emek ister, sevgi ister, saygı ister” diyerek Olay Gazetesinin kurucusu Celal Çiftçi ve Gazete çalışanlarını tebrik ettiğini, başarılı nice çalışmalar dilediğini bulundu.

 

Konuşmaların ardından 9. yıl nedeniyle bir pasta kesildi. Koktey hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com