Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Şanlıurfa Olay Gazetesi 12 yaşında!

Şanlıurfa Olay Gazetesi 12 yaşında!

Mart 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan Şanlıurfa Olay Gazetesi 12 yaşına girdi. OLAY Gazetesi, 12. Yıldönümünü gazetede düzenlenen sade bir törenle kutladı.

Giriş Tarihi: 21 Mart 2016 Pazartesi 09:44
Şanlıurfa Olay Gazetesi 12 yaşında!

Mart 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan Şanlıurfa Olay Gazetesi 12 yaşına girdi. OLAY Gazetesi, 12. Yıldönümünü gazetede düzenlenen sade bir törenle kutladı.
11. yayın yılını tamamlayarak 12. yılına giren Şanlıurfa OLAY Gazetesi, ülke yaşanan terör olayları nedeniyle sade bir tören ile pasta kesilerek yeni yayın yılını kutladı.
Olay Gazetesi bürosunda düzenlenen törende konuşan Olay Medya Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi, “11 Yıl önce 3 kişi ile başladığımız Gazetemizde şu anda 30’a yakın çalışanımız var. Allaha şükürler olsun, Allah bizlere bugünleri nasip etti. Dün yalnızdık, bugün koskoca Urfa arkamızda inşallah Allah bizi mahcup etmez. Pastamızın rengi gazetemizin logosu gibi kırmızı idi. Ülkemizin içinde bulunduğu zor şartlar ve terör olaylarından dolayı logomuzun dışında olan siyah renge büründük. Allah ülkemizi sağ salim mutlu ve huzurlu günlere kavuşturmayı nasip etsin” dedi.

Çalışan Gazeteciler Başkanı Tahir Gülebak, Olay Gazetesi’nin 12. Yıldönümü kutlamalarında yaptığı açıklamada, ”Şanlıurfa’mızın sorunlarını her zaman gündeme getiren Olay Gazetesi’nin bugün 12. Yıldönümünü kutlamaktayız. Olay Gazetesi’nin inşallah nice 12. Yıllarını kutlarız. Olay Gazetesi çalışanlarına bundan sonra kentimiz için yapacakları güzel haberlerden dolayı başarılar diliyoruz. “ dedi.

Olay Gazetesi’nde düzenlenen sade törene Olay Medya Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi, Yazı İşleri Müdürü Dilek Çiftçi, Haber Merkezi Müdürü Aziz Budak, Haber Merkezi’nden Ahmet Doğan, Köşe Yazarı Halil Manuş, Köşe Yazarı Bilal Bebe, Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak, Yeni Urfa Gazetesi’nden Mehmet Canbeyli, Şafak Gazetesi’nden Ömer Dodanlı, BİK Şanlıurfa Şube Müdürlüğü İlan Memuru Hüseyin Koçak katıldılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com