Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Skandal

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Skandal

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2012 yılı için yeni alım yaptığı öğretmenlerden 2 bin 370'i Şanlıurfa'ya atanmasında sonra işlemlerini Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde yapmak isteyen bir öğretmen gördükleri karşısında tam bir skandal yaşadığını anlattı.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2012 Perşembe 09:37
Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Skandal
Şanlıurfa'ya Yeni atanan bir öğretmen yaptığı açıklamasında Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde olan biten tam bir skandallık olaya şahit olduğunu iddia etti. 

Yeni atanan öğretmen haber merkezimize şunları kaydetti; "Bugün bir yazı için tam 45 dakika keyfi olarak bekletildim.Görev memuru aradığımda yerinde bulunmadığını söylediler.kısa süreliğine döneceğini söylediler ve beklemeye başladım. 

Diğer memurlar bilgisayarlarında okey oyununu açmış oynuyorlardı. Siz yapamaz mısınız diye sorduğumda hayır cevabını verdiler.Artık beklemekten sıkıldığımı söyleyip görevli memurun yerini sorduğumda başka bir servise  gittiğini söylediler. ismini vermek istemediğim servise  gittiğimde ise sarı saçlı orta yaşlı bir bayan ile üç dört beyin oturup kahve içip fal baktığına şahit oldum, Bunlardan muhasebe ve ekayıtta çalışan memurlar ile bir kaç tane hizmetli personeldi. Benim gibi bu şehre yeni gelen birisi Şanlıurfa'nın neden başarısız olduğunu anlamış oldu böylelikle.Ve bu yapılan muameleye hiç bir vatandaş layık değildir.Lütfen Şanlıurfalılar şehrinize sahip çıkın milli eğitiminize sahip çıkın müdürlüğü çalışmayan bir şehrin okulları nasıl çalışabilir" diye sitem etti. GAPHA
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com