Advert
Advert
Advert

İLÇELERİN HEPSİNE EŞİT HİZMET GİDİYOR

Şanlıurfa Kent Merkezine yaklaşık 150 km uzaklıkta bulunan Ceylanpınar ilçesine hizmet götüren Büyükşehir Belediyesi, İlçeye 20 bin metrekarelik park yapımını sürdürürken ilçelere mesafe tanımadan eşit bir şekilde hizmet götürüyor.

İLÇELERİN HEPSİNE EŞİT HİZMET GİDİYOR
İLÇELERİN HEPSİNE EŞİT HİZMET GİDİYOR

Kırsal mahallelileri bir birine bağlayan grup yollarında stabilize ve asfaltlama çalışmaları sürdüren Büyükşehir ekipleri, aynı zamanda ŞUSKİ ile kanalizasyon ve içme suyu hatlarını döşeyerek, sorunları aşmaya devam ediyor.

Ceylanpınar ilçe merkezinde yürüttüğü beton parke ve park çalışmalarından dolayı ilçe sakinlerinin takdirini toplayan Büyükşehir Belediyesi'ne Cumhuriyet ve Bahçelievler Mahallesi’nde tamamlanan beton parke çalışmasından dolayı ilçe sakinleri teşekkür etti.

CEYLANPINAR'IN KADERİNİ DEĞİŞTİREN PROJE

İlçe merkezi girişine yapılan ve inşaatı devam edilen parktan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür eden Ceylanpınarlılar, "Büyükşehir Belediyesi bölgenin kaderini değiştiren bir çalışma gerçekleştiriyor. Alt ve üst yapı çalışmalarıyla sosyal yaşantımız kolaylaştırıldı. İlçemize verilen önemden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye ve ekiplere teşekkür ediyoruz"

VİRANŞEHİR BÜYÜKŞEHİRKE ŞANTİYE ALANINA DÖNDÜ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçe merkezindeki sıcak asfalt, beton parke çalışmalarını sürdürerek yapmış olduğu yeni bulvarlarla ilçeyi adeta şantiyeye çevirdi.

İlçenin gelişmesiyle birlikte yeni yerleşim alanları olan Viranşehir Yenişehir Mahallesi ve Özal Mahallesi’nde yeni bulvarlar açan Büyükşehir ekipleri, ilçe kırsalında beton yol çalışmalarını da sürdürüyor.

Viranşehir'de şuana kadar 151 kilometre stabilize yol, 147 kilometre sathi asfalt, 117 bin metrekare sıcak asfalt, 160 bin metrekare beton parke, 30 Bin metrekare beton yol ve 715 km de yol bakım ve onarım çalışmasına imza atan Büyükşehir Belediyesi, 39 adet Taziye Evi ve Camiye inşaat malzemesi yardımında bulundu.

Viranşehir'de birçok cadde ve sokakta beton parke çalışmasının yanı sıra ilçenin en işlek caddelerinde sıcak asfalt çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi’ne Viranşehirliler teşekkür etti.
İlçe Buğday Pazarı, Otobüs Terminali, Gazi, Hanok, Oğlakçı, Yenişehir 20 ve 21. Cadde ve daha birçok caddede sıcak asfalt dökerek ilçeyi asfaltla tanıştıran Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsalında çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa merkez Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ceylanpınar Viranşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Cumhuriyet Bahçelievler Mahallesi Yenişehir Mahallesi Özal Mahallesi Buğday Pazarı Otobüs Terminali Gazi Hanok
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..