Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Kent Konseyiyle ilgili flaş açıklama

Şanlıurfa'da kasım ayı içerisinde yapılacak olan Kent Konseyi seçimleri öncesi sosyal medya üzerinden yayılan dedi kodular sonrasında adaylığını açıklayan Erkan Sözen'e önemli STK başkanlarından destek açıklaması geldi.

Şanlıurfa Kent Konseyiyle ilgili flaş açıklama
Şanlıurfa Kent Konseyiyle ilgili flaş açıklama admin

Tarihi Kentler Üyesi olan Şanlıurfa'da, Kent Konseyi seçimileri 26 Kasım'da yapılacak. Kent Konseyi Başkanlığına hazırlanan Erkan Sözen hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürürken dün bazı sosyal medya hesapları üzerinden anket adı altına yapılan algı operasyonları sonrası Şanlıurfa'da bulunan 3 önemli Sivil Toplum Kuruluşu Liderinden ortak açıklama geldi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası başkanı Mehmet Kaya ve Bağımsız denetimciler dernek başkanı Nihat Taş adına sosyal medyada paylaşım yapan Şanlıurfa'nın en önemli kuruluşlarından olan Sivil toplum izleme platform başkanı Faruk Akbaş, kendilerine bu görev teklif edildiğini fakat yoğun işlerinde dolayı kabul etmediklerini belirterek Erkan Sözen'e tam destek olduklarını açıkladı.

İŞTE SOSYAL MEDYADA YAPILAN O PAYLAŞIM: 

KAMUOYUNA SAYGILARIMIZLA....
Seçim aşamasında olan KENT KONSEYİ için,hem bu dönemde,hem önceki dönemde;Başta sn.NİHAT TAŞ ,sn.MEHMET KAYA ve acizane ŞAHSIMA Bu onurlu görev teklif edilmiş, lakin özel işlerimizin yoğunluğundan dolayı, KENT KONSEYİNDE VERİMLİ OLAMAYACAĞIMIZI DÜŞÜNÜP,TEŞEKKÜR ETMİŞİZDİR.
Yeni dönemde sn. ERKAN SÖZEN hocamızın güzel bir ekip kurarak, tekrar konseyi aktif hale getireceğine,her kesimden,konusunda uzman arkadaşlarımızı değerlendireceğine inanıyor,kamuoyuna saygılarımızı sunuyoruz.
NİHAT TAŞ:Bağımsız denetimciler dernek başkanı
MEHMET KAYA: Şanlıurfa Ticaret Borsası başkanı
FARUK AKBAŞ. :Sivil toplum izleme platform başkanı

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret