Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa karanlığa gömülecek

Şanlıurfa karanlığa gömülecek

Şanlıurfa'nın batı bölgesinde elektrik kesintisi olacak.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2013 Perşembe 11:18
Şanlıurfa karanlığa gömülecek

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü Sorumluluk alanı içerisinde bulunan, TEİAŞ 12. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Şanlıurfa İşletme ve Bakım Müdürlüğüne bağlı trafomerkezlerinde yapılan bakım ve onarımçalışmalarından dolayı Şanlıurfa -1 Trafo merkezinden beslenen tüm fiderler enerjisiz kalacağı için 07.11.2013 tarihinde 11.00-13.00 saatleri arasında aşağıda belirtilenyerlerde enerji kesintisi olacaktır.

- Buhara Mah, HaleplibahçeMah, ManceMah,Dedeosman Mahallesinin bir bölümü, PİAZZA AVM, BaglarbaşıMah, Süleymaniye Mah, AkşemsettinMah, Akabe Mah, Direkli Mah, DevteştiMah, Ahmet ErsevenMah, Ahmet Yesevi Mah. Bahçelievler Mah, Haşimiye ve Çevresi, Dergah Civarı, Belediye İş Merkezi, Kapaklı Pasajı ve Civarı, Sarayönü Cad, BüyükyolMah, Diş Hastanesi, Göller Mah, Hızmalı Köprü ve civarı, Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve Civarı, Emniyet Cad, Emniyet Müdürlüğü, Yenişehir Karakolu ve Civarı, DSİ ve Civarı, Yenişehir Mah, Refahiye Mah.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com