Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa Jandarma Görevlileri Bayramda Bakın ne Yaptılar

Şanlıurfa Jandarma Görevlileri Bayramda Bakın ne Yaptılar

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri daha önceki yıllarda kutlanan Ramazan ve Kurban Bayramlarında meydana gelen trafik kazalarının yoğun olduğu bölgelerde trafik kontrollerini artırdılar. bir de kontrol noktasında durdurdukları vatandaşlarla bayramlaştılar.

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2016 Çarşamba 07:31
Şanlıurfa Jandarma Görevlileri Bayramda Bakın ne Yaptılar

BALİKLİGOL.COM / Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri daha önceki yıllarda kutlanan Ramazan ve Kurban Bayramlarında meydana gelen trafik kazalarının yoğun olduğu bölgelerde trafik kontrollerini artırdılar. bir de kontrol noktasında durdurdukları vatandaşlarla bayramlaştılar.

KONUYLA İLGİLİ OLARAK ŞANLIURFA VALİLİĞİ İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜNDEN YAPILAN YAZILI AÇIKLAMADA ŞÖYLE DENİLDİ:

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri tarafından vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde seyahat etmelerini sağlamak maksadıyla, daha önceki yıllarda kutlanan Ramazan ve Kurban Bayramlarında meydana gelen trafik kazalarının yoğun olduğu bölgelerde trafik kontrollerinin artırıldığını ve kontrol noktasına gelen sürücülerin ve araç içerisindeki yolcuların bayramları kutlanarak ikram da bulunulmuştur.

    Sürüş güvenliği açısından hız kurallarına uyulması ve emniyet kemerinin önemi konusunda sürücüler ve yolcular bilgilendirilmiştir.

    Bayram tatili süresince ve devamında, emniyet ve asayişin korunmasına yönelik yürütülen yol kontrol ve arama noktalarındaki faaliyetlerimiz ile trafik kontrollerimiz aralıksız devam etmektedir.

      Kamuoyuna saygı ile duyurulur.    

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com