Advert
Advert
Advert

2015-2016 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor

2015 - 2016 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor. Tatil nedeniyle Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci bir mesaj yayınladı.

2015-2016 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor
2015-2016 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor

 Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, mesajında şunları söyledi:

“Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler,
2015-2016 Eğitim öğretim yılının 1. Kanaat dönemini bitiriyoruz. Hiç şüphe yok ki; başlangıcı olan her şeyin bir sonu da vardır. Bu dönemin mutlu ve huzurlu bitirilmesinde emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim.
Değerli Meslektaşlarım,
Dünyanın en şerefli ve ağır görevini ifa etmektesiniz. İlimizin, ülkemizin kalkınması, refaha kavuşması ve sevgili çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi donanımına kavuşması için gecenizi gündüzünüze katarak çalıştığınız için hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım. Muasır medeniyet yolundaki yolculuğumuzun en önemli destekçisi hiç şüphe yok ki sizlersiniz. Bu yoldaki tüm çabalarınız takdire şayandır.
Kıymetli Veliler,
Öğrencilerimizin notları ne olursa olsun onlar bizim ömür boyu çocuklarımız olarak kalacaklardır. Çocuklarınızın okuması için elinizden geleni yaptığınızı biliyoruz. Ancak her öğrencinin çok başarılı olması pek mümkün değildir. Bu sebeple çocuğunuzun karnesini değerlendirirken onu bir başkasıyla kıyaslamayın. Bu kıyaslama onu başarılı kılmayacaktır. Karnedeki notlar öğrencinin, öğrenip öğrenmedikleriyle ilgilidir. İkinci yarıyılda yapılabilecekleri birlikte konuşmanız öğrencimizin başarısı için daha önemli olacaktır.
Sevgili Öğrenciler,
Sizler geleceğimizin teminatısınız, gelecekte yaşanılabilir yarınlar sizin başarılarınıza bağlı olacaktır. Bu sebeple kendinizi asla küçük görmeyin. Sizler yarının öğretmenleri, mühendisleri, doktorları, savcıları yani geleceğe yön veren değerli şahsiyetleri olacaksınız.
Bu tatil döneminde bol bol kitap okuyun, sevdiklerinize zaman ayırın, eksikliğini gördüğünüz dersler için yeni planlar yapın.
Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler,
Hepinize iyi tatiller diler, sevdiklerinizle huzur ve mutluluk dolu günler dilerim..

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu