Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP ŞANLIURFA İHH SUR’DA

ŞANLIURFA İHH SUR’DA

Diyarbakır’daki Sur ilçesinde evlerini terk eden ailelere İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilciliği yardım götürdü.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2015 Perşembe 08:17
ŞANLIURFA İHH SUR’DA

İHH Şanlıurfa Temsilciliği bugün mağdur ailelere dağıtılmak üzere D.Bakır’a bir kamyon insani yardım malzemesi gönderdi. Gönderilen yardımlar Diyarbakır’da halka dağıtılmaya başlandı.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan İHH Ş.Urfa Temsilcisi, Behçet Atila konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; Son zamanlarda Diyarbakır merkez ilçelerde ve çevre ilçelerdeki sıcak gelişmelerden etkilenip evlerini terk eden ailelere insani yardım gönderiyoruz. Dün Urfa’dan bir kamyon insani yardım malzemesini Diyarbakır’a gönderdik. Bu kamyonumuzda; gıda kolileri, bebek biskivüleri, hazır sular, bebek mamaları, çocuk bezi, hijyen paketleri, elektrikli sobalar vb insani yardım malzemesi mevcuttu. Bugün biz de Diyarbakır’a gittik. Bölge Sorumlumuz ve D.Bakır İl Temsilcimiz ile Sur’da incelemelerde bulunduk. Aileleri ziyaret ettik. Sur ilçesi 15 mahalleden oluşuyor, 6 mahallede sokağa çıkma yasağı sürmektedir. Ailelerin durumunun kötü olduğunu gördük. Yardımları dağıtmaya başladık. İHH olarak halka yönelik insani yardımlarımız süratle devam edecek inşallah. Temennimiz o ki bu çatışmaların bir an önce son bulması ve halkın evlerine dönmesi ve bu tür yardımlara hiç gerek kalmamasıdır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com