Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa hemofililer derneği ulusal etkinlik

Şanlıurfa hemofililer derneği ulusal etkinlik

Şanlıurfa’da 2008 yılında kurulan Şanlıurfa hemofililer derneği ulusal ve yerel etkinlik ve çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2012 Pazar 14:14
Şanlıurfa hemofililer derneği ulusal etkinlik
Şanlıurfa’daki birçok hemofili hastasının sosyal birlikteliklerini sağlayan dernek aynı zamanda hastaların psikolojik güçlenmelerine yardımcı olmak içinde faaliyetlerini sürdürüyor, bilinçlenme ve tedavi yöntemleri ile alakalı olarak yayınlar yapıp toplumun bu konudaki bilgi eksikliğini de doldurmaya çalışan hemofililer derneği 4. sünü düzenlediği piknik etkinliğini düzenledi.

Etkinlikle alakalı olarak Şanlıurfa hemofili derneği başkanı Ali YILDIRIM bir açıklama yaptı.

-2008 yılında kurmuş olduğumuz Şanlıurfa Hemofili Derneği; Bölgesinde ulusal anlamda yapmış olduğu etkinlikler, toplantı, çeşitli aktiviteler ve dergi yayınlarıyla bugün kendini ispatlamış sosyal sorumluluk sahibi bir (STK) Sivil Toplum Kuruluşudur.

Şanlıurfa Hemofili Derneği olarak öncelikli amacımız hemofili hastalarının yaşam kalitesinin yükseltilmesi, topluma adapte edilebilmesi ve nedeni ne olursa olsun hemofili hastalarının her türlü sorunları, ihtiyaçları ile ilgilenmek ve sorunlarına çözüm bulmaktır.

Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz geleneksel pikniğimizdeki hedefimiz tüm üyelerimizin yanı sıra ailelerinin de az da olsa acılarını hafifletmek stres atmalarını, tanışmalarını, kaynaşmalarını ve güzel bir gün geçirmelerini sağlamaktır.

Şanlıurfa Hemofili Derneği büyük bir ailedir. Bugün yanımızda olmayıp ta kalpten ve gönülden bizimle beraber olan tüm dostlarımıza da teşekkür ediyorum. Dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com