Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa Haliliye ilçesinde iftar coşkusu

Şanlıurfa Haliliye ilçesinde iftar coşkusu

Haliliye Belediyesi Topçu Meydanı, Süleymaniye ve Karşıyaka Mahallesinde günlük 2 bin 500 kişiye iftar yemeği veriyor. Belediye'nin Ramazan boyunca vereceği iftar yemeklerine vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2014 Cuma 13:47
Şanlıurfa Haliliye ilçesinde iftar coşkusu

Şanlıurfa Haliliye İlçesi Belediye Başkanlığı tarafından verilen iftar yemekleri, Ramazan ayının ilk gününden itibaren vatandaşların ve Suriyelilerin yoğun katılımıyla devam ediyor.

Belediye tarafından Her gün Topçu Meydanında 1200 kişilik, Süleymaniye Mahallesinde 800 kişilik ve Sırrın Karşıyaka Mahallesinde 500 kişilik iftar yemeği veriliyor. Verilen iftar yemeklerine yoğun ilgi olduğundan uzun kuyruklar oluşmasına neden oluyor.

Belediye’nin sağlıklı, hijyenik, ferah ve kaliteli ortamlarda hizmet vermesinden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, bu uygulamanın devam etmesini istedi.

Vatandaşlar, “Ailecek gelerek huzurlu ve güvenli bir şekilde iftarımızı açıp, çayımızı içebiliyoruz. Hem şehrimizde misafir ettiğimiz Suriyelilerin de bu imkandan istifade etmektedir. Başkanımız Fevzi Demirkol’a bu iftar uygulamasından dolayı teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Faik Demir, belediye tarafından verilen iftar yemeğinde vatandaşlarla sohbet ederek sorunları dinliyor.

Azizi Çiftçi/ Olay gazetesi

YORUMLAR
  • yorum2014-07-06 16:32:03BİRİSİ

    sayın ALİ DÜRÜSTTTT bu iftar yemekleri belediye parası ile yapılmıyor.belediyeler sadece vesile oluyor.hayırsever iş adamları karşılıyor ücretleri.bence iyi araştırın sonra yorum yapın hem belediye parası olsa bile buda bir hayırdır.bilmem anlatabildimmi

  • yorum2014-07-04 16:05:29ali dürüst

    sayın başkan bu iftar belediye parası ile yapıyor, kul hakkı bu para tüm haliliye hizmet içindir. bilmem kaç kişiye iftar için değil gidin iftarı kendi cebinizden yapın. çok iyi hizmet yaptınız birde iftar kaldı yazıktır kul hakkıdır. helal etmiyoruz.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com