Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Haliliye ilçesinde iftar coşkusu

Haliliye Belediyesi Topçu Meydanı, Süleymaniye ve Karşıyaka Mahallesinde günlük 2 bin 500 kişiye iftar yemeği veriyor. Belediye'nin Ramazan boyunca vereceği iftar yemeklerine vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

Şanlıurfa Haliliye ilçesinde iftar coşkusu
Şanlıurfa Haliliye ilçesinde iftar coşkusu

Şanlıurfa Haliliye İlçesi Belediye Başkanlığı tarafından verilen iftar yemekleri, Ramazan ayının ilk gününden itibaren vatandaşların ve Suriyelilerin yoğun katılımıyla devam ediyor.

Belediye tarafından Her gün Topçu Meydanında 1200 kişilik, Süleymaniye Mahallesinde 800 kişilik ve Sırrın Karşıyaka Mahallesinde 500 kişilik iftar yemeği veriliyor. Verilen iftar yemeklerine yoğun ilgi olduğundan uzun kuyruklar oluşmasına neden oluyor.

Belediye’nin sağlıklı, hijyenik, ferah ve kaliteli ortamlarda hizmet vermesinden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, bu uygulamanın devam etmesini istedi.

Vatandaşlar, “Ailecek gelerek huzurlu ve güvenli bir şekilde iftarımızı açıp, çayımızı içebiliyoruz. Hem şehrimizde misafir ettiğimiz Suriyelilerin de bu imkandan istifade etmektedir. Başkanımız Fevzi Demirkol’a bu iftar uygulamasından dolayı teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Faik Demir, belediye tarafından verilen iftar yemeğinde vatandaşlarla sohbet ederek sorunları dinliyor.

Azizi Çiftçi/ Olay gazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
BİRİSİ     2014-07-06 sayın ALİ DÜRÜSTTTT bu iftar yemekleri belediye parası ile yapılmıyor.belediyeler sadece vesile oluyor.hayırsever iş adamları karşılıyor ücretleri.bence iyi araştırın sonra yorum yapın hem belediye parası olsa bile buda bir hayırdır.bilmem anlatabildimmi
ali dürüst     2014-07-04 sayın başkan bu iftar belediye parası ile yapıyor, kul hakkı bu para tüm haliliye hizmet içindir. bilmem kaç kişiye iftar için değil gidin iftarı kendi cebinizden yapın. çok iyi hizmet yaptınız birde iftar kaldı yazıktır kul hakkıdır. helal etmiyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik