Advert
Advert
Advert

CADDE VE SOKAKLAR KÖPÜKLÜ SU İLE YIKANIYOR

Şanlıurfa Haliliye ilçe Belediyesi, merkez sınırları içinde bulunan 32 mahallede köpük su ile kaldırım ve yolları yıkayarak temizliğini yapıyor.

CADDE VE SOKAKLAR KÖPÜKLÜ SU İLE YIKANIYOR
CADDE VE SOKAKLAR KÖPÜKLÜ SU İLE YIKANIYOR“Ter temiz bir Haliliye için hep yenisi en iyisi” anlayışıyla yola çıkan Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde temizlik çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.  Kurulduğu ilk günden itibaren ilkleri gerçekleştiren Haliliye Beledisi, Temizlik araçlarında da ilklere imza attı.  Araç filosunu yeni baştan değiştiren Temizlik İşleri Müdürlüğü Şanlıurfa’da ilk kez kullanılan tam donanımlı temizlik araçlarını hizmete sundu.
Araç filosunun genişletilmesinin ardından daha önce 3 ekip sayısı 6’ya çıkarıldı. Merkez mahallelerde 6 ekip köpükle cadde, sokak ve kaldırımları yıkıyor. Sabahın erken saatlerinde 6 ekip kaldırım ve caddeleri yıkama araçlarıyla köpükleyerek yıkama çalışması yapıyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde yürütülen rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra mevsim şartlarına ve ihtiyaca göre ayrı temizlik çalışması yürütüyor.  Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü temizlik köpüklü yıkama çalışmalarının mevsim şartlarının uygun olduğu süre zarfında yürütülmeye devam edileceğini belirtti.
“Tertemiz bir Haliliye için hep iyisi hep yenisi” sloganıyla ilçe genelinde yoğun temizlik çalışması yapan Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, gelen talepleri de 4442263 numaralı Beyaz Masa aracılığıyla cevaplandırıyor.

Ter temiz bir Haliliye için hep yenisi en iyisi Şanlıurfa Haliliye ilçe Belediyesi 32 mahallede köpük su kaldırım ve yollar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik