Reklamı Geç
Advert
Advert

Pazar Mesaisinde Uzunköy’deki Çalışmaları Denetledi

Şanlıurfa Haliliye İlçe Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, pazar mesaisini Uzunköy kırsal Mahallesi’ndeki çalışmaları denetleyerek geçirdi. Yapımı süren çok amaçlı kültür evinin mahalle halkına hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Demirkol, merkez ile kırsal mahalle arasındaki dengeyi korumayı amaçladıklarını söyledi.

Pazar Mesaisinde Uzunköy’deki Çalışmaları Denetledi
Pazar Mesaisinde Uzunköy’deki Çalışmaları Denetledi

Başkan Demirkol, beraberinde Belediye Meclis Başkanvekili Abdurrahman Beyaz ve AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte Uzunköy kırsal Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle Muhtarı İbrahim Demirkır ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Başkan Demirkol, ilk olarak eksikleri tamamlanan camide inceleme yaptı. Klima ve halı ihtiyacı karşılanan camideki incelemesinin ardından Başkan Demirkol, yapımı süren çok amaçlı kültür evinin inşaatının bulunduğu alana geçti. Burada işçilerle görüşerek, çalışmalar hakkın bilgi alan Başkan Demirkol, kültür evinin mahalle sakinlerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bakan Demirkol’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Uzunköy kırsal Mahalle Muhtarı İbrahim Demirkır, “Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Ne zaman bir şeye ihtiyaç duysak kendisine ulaşabiliyoruz. Allah kendisinden razı olsun” dedi.

Meclis Başkanvekili Beyaz ise bir pazar mesaini daha kırsal mahallelerde geçirdiklerini ifade etti.

İlçe Başkanı Canpolat da, “Uzunköy’de çok amaçlı kültür salonunun çalışmalarını yerinde inceledik. İnşallah hep iyisi hep yenisi diyoruz” şeklinde konuştu.

“KIRSAL İLE MERKEZ DENGESİNİ KORUMAYI AMAÇLIYORUZ”

Başkan Fevzi Demirkol, yaptığı açıklamada kırsal ve merkez mahalleler arasındaki dengeyi korumayı hedeflediklerini söyledi. Demirkol, açıklamasında şunları kaydetti:
“Her zaman kentle kırsal arasındaki dengeyi korumak, muhafaza etmek istiyoruz. Bu bakımdan hafta içinde kent merkezinde çeşitli mahallelerde, hafta sonu ise kırsal mahallelerdeki çalışmalarımızı inceliyoruz. Uzunköy kırsal Mahallemizin daha öncesinde mahalle içi yollarını yapmıştık. Caminin ihtiyacı olan halı ve klima talebini yerine getirmiştik. Bugün de çok amaçlı kültür evimizin inşaatını yerinde inceledik. Bu tesisimizin gençlerimizin eğitiminden, halkımızın sevinçli günlerinde kullanılmak üzere kısa sürede faaliyete açacağız. Diğer kırsal ve merkez mahallelerimizde de, Uzunköy’de olduğu gibi ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.”

Şanlıurfa Haliliye İlçe Belediye Başkanı Fevzi Demirkol pazar mesai Uzunköy kırsal Mahallesi geçirdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa'da kardeş kardeşi vurdu: 1 ölü, 1 ağır yaralı
Urfa'da kardeş kardeşi vurdu: 1 ölü, 1 ağır yaralı
Urfa’da Gebeler için okul açıldı
Urfa’da Gebeler için okul açıldı