Advert
Advert
Advert

ŞANLIURFA HAFTA SONUNU DOLU DOLU GEÇİRECEK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, yaptığı açıklama Şanlıurfa halkının hafta sonunu dolu dolu geçireceğini söyledi.

ŞANLIURFA HAFTA SONUNU DOLU DOLU GEÇİRECEK
ŞANLIURFA HAFTA SONUNU DOLU DOLU GEÇİRECEK    Güvenç, ilk olarak 6 Mart Cuma Günü saat 10:00 da başlayacak olan "3. Şehir Tarihi Yazarları Kongresi"nin yapılacağını hatırlatarak, tüm vatandaşları kogreye davet etti.

    Kongre Şanlıurfa'nın tarihi'nin yanı sıra kültürel varlıklarında ele alınacağını belirten Güvenç, "Şanlıurfa'nın kültürüne ve tarihine katkı sunmak ışık tutmak üzere toplanacağız. İlgi gösteren herkese teşekkür ediyorum. Yazarlar birliğine teşekkür ediyorum ortak hazırladığımız bu program için" dedi.

    "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nde büyükşehir belediyesinin çeşitli etkinlikler düzenleyeceğinin müjdesini veren Güvenç, kadınlara özel konser vereceklerinin altını çizdi.

    Tüm kadınların "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nü kutlayan Başkan Güvenç, " Kadınlar bizim her şeyimizdir. Toplum iki kanatlıdır. İnancımıza göre kadın erkeğe, erkekte kadına emanettir.  Toplumun temeli ailedir. Bu yüzden kadınlarımız için özel konserler hazırladık. Pazar günü saat 14.00'te Rojin konserini sadece kadınlara özel ayarladık" şeklinde konuştu.

    Güvenç, ayrıca İlahi sanatçısı Muzaffer Gürler'in  9 Mart Pazartesi saat 19.30’da Viranşehir  Spor Salonu'nda, ardından 10 Mart Salı saat 19.30’da Siverek Spor Salonu'nda son olarak ta 11 Mart Çarşamba saat 19.30’da Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda konser vereceğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!