Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa GGK üst kurulda

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Başkanı Mahmut Barut TOBB Genç Girişimciler Üst Kurulu asil üyeliğine seçildi.

Şanlıurfa GGK üst kurulda
Şanlıurfa GGK üst kurulda

Türkiye Odalar v e Borsalar Birliği (TOBB)Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Başkanı Mahmut Barut TOBB Genç Girişimciler Üst Kurulu asil üyeliğine seçildi.
Güneydoğu Anadolu bölgesindeki 9 ilden, TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi toplantısına katılan TOBB İl GGK Başkanları arasında yapılan seçimde, Mahmut BARUT Üst Kurul’a asil üye, Diyarbakır GGK Başkanı Halis Bilen ise yedek üye olarak seçildi.
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Başkanlarından oluşan TOBB Genç Girişimciler Kurulunun yeni dönem ilk toplantısı, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile müşterek olarak geçtiğimiz Pazartesi günü, TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun da katılımıyla TOBB Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
TOBB tarafından yeniden hazırlanarak yürürlüğe konulan mevzuat kapsamında İl İcra Komitesi Başkanları, TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde iki yıl süreyle görev yapacak olan yedişer asil ve yedek üyesi için Coğrafi bölge dağılımı esas alınarak her bir coğrafi bölge için ayrı sandık kurulmak suretiyle toplam 7 farklı sandıkta İl İcra Komitesi Başkanları tarafından oy kullanma işlemini gerçekleştirildi. Her bir sandıkta en yüksek oy alan İl İcra Komitesi Başkanı asil, ikinci en yüksek oy alan ise yedek üye olarak seçildi.

Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber ŞANLIURFA GGK ÜST KURUL’DA GGK TOBB Mahmut Barut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir