Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Gençlik Merkezlerine kavuşuyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Gençlerin sosyal- kültürel faaliyetlerini geliştirmek ve becerilerini arttırmak için il ve ilçelerde çok sayıda gençlik merkezleri açacaklarını söyledi.

Şanlıurfa  Gençlik Merkezlerine kavuşuyor
Şanlıurfa  Gençlik Merkezlerine kavuşuyor


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Gençlik merkezleri ile gençlere en iyi şekilde hizmet verdiklerini belirterek,‘‘ İl Merkezinde Yenice, Ahmet Yesevi, Karaköprü Çadır Gençlik Merkezlerimiz  ve Bahçelievler ile  Yenişehir Gençlik merkezimiz bulunmaktadır.  Bununla birlikte İlçelerimizde Siverek, Viranşehir, Suruç’ta ise Çadır gençlik merkezlerimiz yer almaktadır. Ayrıca Karaköprü’de Gençlik Merkezimizin yapımına başlanmıştır.Siverek’te Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezimiz hizmete girmiştir. Bizim amacımız il ve ilçelerimizde çok sayıda gençlik merkezini açarak, personellerimizle ile birlikte bölgedeki gençlerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.’’dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız il merkezinde ve diğer ilçe merkezlerinde Sayın Bakanımız, Sayın milletvekillerimiz ve Sayın Valimizin desteğiyle Gençlik merkezi açmak için düğmeye bastıklarını ifade ederek, ‘‘Gençlik ve Spor Bakanlığımızın talimatları ve Şanlıurfa Valiliğimizin destekleri doğrultusunda  ilçelerimizde Gençlik merkezi yapım çalışmalarına en kısa sürede  başlayacağız. Açmış olacağımız Gençlik Merkezlerimiz ile Şanlıurfa’daki bütün  gençlerimizin serbest zamanlarını değerlendirmelerini sağlayacak bir ortam oluşturmak istiyoruz. Ayrıca  sosyal- kültürel faaliyetlere yönlendirerek, başarılı birer nesil yetiştirmek istiyoruz.’’diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret