Advert
Advert
Advert

Urfa Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Gazisine Ziyaret

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Müdürleri ve Gönüllüleri, Nizipli 15 Temmuz gazisi İsmet Doğan’ı ziyaret etti.

Urfa Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Gazisine Ziyaret
Urfa Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Gazisine Ziyaret


Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Müdürleri ve Gönüllüleri , Nizipli 15 Temmuz gazisi İsmet Doğan’ı ziyaret etti. Ziyarette Şanlıurfa Gençlik Merkezleri Müdürleri Bahçelievler Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil ALP, Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Hamit DERMAN, Karaköprü Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa KIRIKÇI, Bağlarbaşı Gençlik Merkezi Müdürü Mesut BUĞRUL yer aldı.
Bu ziyaret sonunda Gençlik Merkezi Müdürleri adına açıklama yapan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Hamit DERMAN ise ‘’ Bilindiği gibi 15 Temmuz gecesi Cennet vatanımıza göz dikmiş hain emellerine ulaşmaya çalışan alçak hainler tarafından ülkemiz bir kalkışmayla karşı karşıya kalmıştır. Sözde asker kılığındaki hain teröristler ordumuzun, vatan evlatlarının alın teriyle alınmış olan mühimmatlarını masum halka karşı doğrultmuş ve göz kırpmadan ateş etmekten çekinmemiştir. Bu hain kalkışma neticesinde sokaklara dökülen, tankların önüne yatan, canı pahasına vatanını savunan tüm vatan evlatlarına teşekkürlerimizi iletmek ve bu genç gazi kardeşimizin yapmış olduğu davranışın önemi hakkında farkındalık oluşturmak için gençlerimizle birlikte ziyaret ettik.İsmet Kardeşimizin o gece yaşadıklarını bize anlatırken hem böyle bir gençliğe sahip olduğumuz için gururlandık hem de duygulandık. Allah onun şuurunda gençlerin sayısını artırsın. Allah bir daha milletimize böyle kötü günler göstermesin ‘’ diyerek sözlerini bitirdi.
Bacaklarından yaralanan ve tedavisine Nizip’te devam edilen İsmet Doğan ise ilgi ve alakalarından dolayı Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Müdürlerine ve gönüllülerine teşekkür etti.

Şanlıurfa Gençlik Merkezleri Müdürleri Bahçelievler Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil ALP Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Hamit DERMAN Karaköprü Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa KIRIKÇI Bağlarbaşı Gençlik Merkezi Müdürü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik