Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Genç MÜSİAD'da Osman Yetkin dönemi

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gençlik Kurulu Şanlıurfa Şubesi'nin  07.01.2017 tarihinde 13. Genel Kurulu gerçekleşti.

Şanlıurfa Genç MÜSİAD'da Osman Yetkin dönemi
Şanlıurfa Genç MÜSİAD'da Osman Yetkin dönemi

6. dönem başkanı Metin KÜRKÇÜOĞLU, görevi 7. dönem yeni başkanı Osman YETKİN'e devretti. Yapılan kongreye Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı M. Yasir Bayramoğlu, iş adamları ve STK temsilcileri katıldı.

Üyelere teşekkür eden yeni başkanı Osman Yetkin: "Öncelikle 13. Genel Kurulumuza teşrif eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet EKİNCİ'ye, Genel Başkan yardımcımız M. Yasir BAYRAMOĞLU'na ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Genç MÜSİAD Medine Pazarı'nın heyecanıyla, helal rızık tabanlı adil bir ekonomik düzen için kadim medeniyetinin değerlerine sadık kalarak bu değerlerin günümüzün ihtiyaçlarıyla harmanlayan, Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji vizyonuyla yenilikçi üretim ve bilimsel gelişimi hedefleyen dinamik bir kardeşlik topluluğudur. Genç MÜSİAD güçlenirse MÜSİAD güçlenir, MÜSİAD güçlenirse TÜRKİYE güçlenir. Bizde bu bilinçle Genç MÜSİAD Şanlıurfa olarak yeni dönemde Bismillah diyerek çalışmalarımıza başlayacağız." dedi.

 

Görevi devralan 7. Dönem yeni Yönetim Kurulu listesi ise şöyle;

Osman YETKİN

Ömer DÖRTBUDAK

Erhan KÜRKÇÜOĞLU

Bahyettin BEREKET

M. Fatih DÖRTBUDAK

Ali Fuat KOL

Yusuf ADAM

M. Salih SARAÇ

Ömer ADEMOĞLU

Emre KARAÇİZMELİ

Ö. Faruk TAŞDÖNDEREN

www.balikligol.com 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa DÖRTBUDAK     2017-01-09 Gençlere başarılar dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı