Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Şanlıurfa Gazeteciler Birliğinden 2. Gazetecilik Yarışması

Şanlıurfa Gazeteciler Birliğinden 2. Gazetecilik Yarışması

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından düzenlenen 2. Gazetecilik Yarışmasına başvurular başladı.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2011 Çarşamba 19:46
Şanlıurfa Gazeteciler Birliğinden 2. Gazetecilik Yarışması


Amaçlarının özellikle genç gazetecileri teşvik etmek olduğunu belirten Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, “İlkini geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz Gazetecilik Yarışmasının 2.’sini bu yıl yayınlıyoruz ve geleneksel hale getiriyoruz. Bu yıl başvurular 2011 yılı Aralık ayı sonuna kadar devam edecek. Yarışmaya katılacak olan meslektaşlarımız eserlerini arkadaşlarımız Müslüm ABACI ve Mustafa ARISÜT’e teslim edileceklerdir. Yarışmaya katılacak tüm gazetecilere başarılar dileriz” dedi.

Başkan Polat, katılımcıların eserlerini 31 Aralık 2011 gününe kadar elden teslim edebileceklerini söyledi.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Gazetecilik Yarışması, ‘Yazılı haber, Görsel haber, Köşe Yazısı, Ropörtaj, Tv programı ve Radyo Programı olmak üzere 6 ayrı dalda yapılıyor.

Yarışma şartları şöyle;

Katılımcılar; 01 Ocak 2011 ile 31 Aralık 2011 tarihleri arasında gazete-tv ve radyolarda yayımlanmış yazılı ve görsel haber, köşe yazıları ve röportaj dallarında yarışmaya başvurabilecek. Her dal için 1 birincilik ve 1 özendirme ödülü verilecek.

Yarışmaya, en fazla 3 dalda ve birer eserle başvuru yapılabilecek.

Çalışmalar, çalışma sahibinin nüfus cüzdanı örneği ve kısa bir özgeçmişi ile birlikte, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği adına GAP Gündemi Gazetesi’nin Atatürk Bulvarı, Tatlı Sokak (6. Sokak) No. 2 (Akbank arkası) adresinde Müslüm ABACI ve Mustafa ARISÜT’e 31.12. 2011 tarihine kadar biri asıl 2 nüsha halinde elden teslim edilmelidir. Gönderilen çalışmalar geri verilmez. İstenen belge veya bilgiler eksik olduğu takdirde katılımcı katılmamış sayılır.

Sorumlu Kişiler :

Müslüm ABACI (muslumabaci@mynet.com)         Tel: (506) 333 63 06

Mustafa ARISÜT (mustafa_arisut@hotmail.com)  Tel: (505) 585 67 77

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com