Advert
Advert
Advert

Yenice'nin yolları yapıldı

Şanlıurfa Eyyübiye ilçesine bağlı Yenice mahallesinde bir süredir yapımı devam eden yol tamamlanarak mahalle halkının hizmetine sokuldu. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci Yenice mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Yenice'nin yolları yapıldı
Yenice'nin yolları yapıldı


Eyyübiye Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Yenice Mahallesinde yaptığı kilitli beton parke taşı döşeme ve yol düzeltme çalışmalarını yerinde incelemek üzere Yenice mahallesine geçen ve yapılan çalışmalar hakkında birim yetkililerinden bilgiler alan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Bölgede yapılan yol yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Ekinci’yi Mahalle Muhtarı Muhittin Göktaş ve vatandaşlar karşıladı. Bir süre muhtar Göktaş ve vatandaşlarla görüşüp taleplerini dinleyen Başkan Ekinci, bu taleplerin yerine getirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Yenice mahallesinde yapılan kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarıyla vatandaşların büyük bir sorundan kurtulduğunu belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, belediyeciliğin asli gereklerinden olan görevleri aksatmadan yerine getirdiklerini söyledi. Başkan Ekinci, ‘’Yenice Mahallemizde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. 20 bin metre karelik parke yapımı ile beraber mahalleli şuanda bizlere düşen kısmı ile birlikte bitirmiş oluyoruz. Bundan sonraki süreçte diğer mahallelerimizde de eksik olan yerlere parke taşı döşeme çalışmaları hızlı bir şekilde sürdüreceğiz. Malum kış döneminde zaman zaman ara verdik bu çalışmalarımıza. Ama şuanda ekiplerimiz gerek Yenice Mahallemizde gerek yine Turkuaz Konutlarımızın olduğu yerde ve kırsaldaki değişik yerlerde kilitli parke noktasında ciddi bir uğraş içerisindeler. Olabildiğince sahada olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bu anlamda bu haklı taleplerinde ertelemeden hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Yenice Mahallemizi de böylelikle çamurdan kurtarmış oluyoruz. Yenice Mahallemize hayırlı, uğurlu olsun.’’ İfadelerini kullanırken; Yenice Mahalle Muhtarı Muhittin Göktaş ta  ‘’Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci’ye ve ekiplerine yapmış oldukları çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.’’ Açıklamasında bulundu.  

Vatandaş Abdullah Kaya ise, ‘’Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye Mahallemize yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz. Mahallemizde Allah’a şükürler olsun hiçbir sorun kalmadı. Şuanda parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. “ dedi

Şanlıurfa Eyyübiye ilçe bağlı Yenice mahallesinde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik