Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Emniyeti zehir tacirlerine göz açtırmıyor

Şanlıurfa Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Uyuşturucu Madde Ticareti yapan şahıslara yönelik olarak 04 Ağustos 2013 günü yapılan çalışmalar neticesinde;

Şanlıurfa Emniyeti zehir tacirlerine göz açtırmıyor
Şanlıurfa Emniyeti zehir tacirlerine göz açtırmıyor04.08.2013 günü saat:07:10 sıralarında Diyarbakır-Şanlıurfa karayolu İlimiz girişinde yapılan operasyonda toplam daralı ağırlığı 64 kilo 800 gram esrar maddesi ele geçirilmiş ve olayla bağlantısı bulunan (1) şüpheli şahıs yakalanarak sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmıştır.

04.08.2013 günü saat:09:45 sıralarında Diyarbakır-Şanlıurfa karayolu İlimiz girişinde yapılan operasyonda toplam daralı ağırlığı 398 kilogram esrar maddesi ele geçirilmiş ve olayla bağlantısı bulunan (2) şüpheli şahıs yakalanmıştır.

04 Ağustos 2013 tarihinde yapılan çalışmalar neticesi (2) ayrı yakalamada toplam 462 kilo 800 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak Kaçakçılık ve Organize Suç Örgütlerine karşı geçmiş dönemde yürütülen ve birçok suç yapılanmasının çökertildiği başarılı operasyonlara, hassasiyetle ve titizlikle devam edilmektedir. Bu mücadelemizde vatandaşlarımızdan aldığımız büyük destek bizi son derece memnun etmekte ve motivasyon kaynağımız olmaktadır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle