Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Emniyeti Gönülleri Isıttı

Şanlıurfa Emniyeti Müdürlüğü Suriye’de yaşanan karışıklıklardan dolayı İlimize yerleşen yardıma muhtaç Suriyeli vatandaşlara dağıttığı kıyafetlerle hem maddi ham manevi anlamda gönülleri ısıttı.

Şanlıurfa Emniyeti Gönülleri Isıttı
Şanlıurfa Emniyeti Gönülleri Isıttı


Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Gönülleri Isıtalım Projesi kapsamında Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü personeli arasından gönüllülük esasına göre oluşturulan giysi bankasında biriktirilen kullanılabilir durumdaki tam 631 parça kıyafet, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
AMACIMIZ GÖNÜLLERİ ISITMAK…
Kampanya kapsamında biriktirilen kıyafetlerin teslimi için Şanlıurfa Emniyetine bağlı Toplum Destekli Şube Müdürlüğü yetkilileri, geçtiğimiz günlerde Suriyeli Misafir Bilgi ve Eğitim Merkezi Müdürünü ziyaret etti. Şube Müdürü Rasim UZUN, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü personelinin gönlünden koparak hazırladığı kıyafetlerin, dost ve kardeş ülke insanının yaşamakta olduğu zor günlerinde bir nebze de olsa gönüllerini ısıtmasından duyacağı memnuniyeti dile getirdi. Suriyeli Misafir Bilgi ve Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Hasan DOĞAN ise; yapılan yardımın, gerek Eğitim Merkezinde öğrenim gören Suriyeli çocukların, gerekse ailelerinin ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir yer taşıdığını belirtti.
SEVİNÇLERİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ
Kurumsal hassasiyetinden dolayı Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne teşekkür eden DOĞAN’a; Kampanya kapsamında biriktirilen (631) parça kıyafet (200 adet erkek, 150 adet bayan, 226 adet çocuk ve 55 adet diğer) teslim edildi. Bu esnada Toplum Destekli Polisler, Suriyeli Misafir Bilgi ve Eğitim Merkezinde öğrenim gören çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Öğrencilerin yaşadığı sevinç görülmeye değerdi.
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü yetkilileri öğrencilerle çektirilen hatıra fotoğraflarını takiben Eğitim Merkezinden ayrıldı. (Suriyeli bir kız çocuğunun adeta iç dünyasını yansıtırcasına yaptığı resim, gerçekleştirilen Kampanyanın fotoğrafını nakşeder gibiydi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması