Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli Kahramanları

TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu ve ANİYAD Derneği Şanlıurfa’da "Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli Kahramanları" konulu etkinlik düzenleyecek.

Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli Kahramanları
Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli KahramanlarıŞanlıurfa’nın tanıtımına ve ekonomisine katkı sunanların plaketle ödüllendirileceği programı Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği (ANİYAD) ve TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu düzenleyecek.
Şanlıurfa Ticaret ve sanayi odası konferans salonunda düzenlenecek olan etkinlikte, ANİYAD’ın üyelerine yönelik düzenlediği “girişimcilik eğitim programını” başarıyla bitirenlere sertifika verilecek.
Ayrıca Şanlıurfa’yı 6. Bölge olmasındaki katkılarından dolayı Vali Celalettin Güvenç’e, Şanlıurfaspor’u 1. Lig’e çıkardığı için Kemal Saraçoğlu’na, Şanlıurfa’nın Sanayicinin sorunlarına gösterdiği yüksejk hassasiyetten dolayı Sabri Ertekin’e, Şanlıurfa’nın tanıtımına büyük katkılarından dolayı İbrahim Toru’ya,Girişimcilere verdiği destekten dolayı, KOSGEB İl Müdürü İdris Ereksoy ile TKDK İl Koordinatörü Mehmet Ekinci'ye de Şanlıurfa'ya yatırıcıların gelişini sağlaması, İş Kur Müdürü Necdet Karasevda'ya Şanlıurfa'da nitelikli çalışanların arttırılması noktasında kişisel çabaları nedeni ile plaket verilecek.
Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli Kahramanları plaket ve sertifika tören 11/ 01/ 2013 Cuma Günü Saat 13:30’da Şanlıurfa Ticaret ve sanayi odası yeni binası konferans salonunda düzenlenecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!