Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Şanlıurfa Eğitimine Katkı İçin Yeni Çalışmalar!

Şanlıurfa Eğitimine Katkı İçin Yeni Çalışmalar!

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2011 Cuma 22:59
Şanlıurfa Eğitimine Katkı İçin Yeni Çalışmalar!


Ahmet Hamdi Çiçek - Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi’nin eğitime, kentteki gençlere katkı sağlamak için yürüttüğü yoğun çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda yapılan görüşmelere, yakın zamanda bir yenisi daha eklendi.

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin’i makamında ziyaret etti. Şanlıurfa’nın eğitim sorunları ve yapılabileceklere ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı görüşmede, Güneş Doğuş Üniversitesi’nin çeşitli alanlarda katkı sunmaya hazır olduğunu vurguladı. Güneş, özellikle kültür – sanat etkinlikleri düzenlenmesi ya da konferans, söyleşi gibi geniş kesimleri bilgilendirmeyi sağlayan toplantılar gerçekleştirilmesi aşamasında, işbirliği yapılabileceğini belirtti. Doğuş Üniversitesi hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Şahin’e bilgi aktaran Güneş, “Sosyal sorumluluk projelerinde de her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin ise kentin önemli bir öğrenci merkezi olduğundan bahsetti. İstanbul, Ankara ve İzmir’in ardından öğrenci yoğunluğunun en fazla olduğu ilin Şanlıurfa olduğu bilgisini veren Şahin, Doğuş Üniversitesi ile ortak çalışma yapmaktan memnuniyet duyacaklarını kaydetti. Şahin, rehberlik seminerleri verilebileceğini, bu anlamda işbirliği yapmalarının özellikle üniversiteye hazırlanan Şanlıurfalı gençlere çok faydalı olacağını söyledi.

 

 

 

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi: Bahçelievler Mh., 119. Sk., Barış Apt., Kat:1, No: 4 - Şanlıurfa / 0414 312 09 65 / mgunes@dogus.edu.tr

 

Doğuş Üniversitesi: Acıbadem, Kadıköy - İstanbul / 0216 544 55 55 / www.dogus.edu.tr /        info@dogus.edu.tr

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com