Advert
Advert
Advert

ŞANLIURFA EĞİTİMİ NEDEN SON SIRALARDA?

Milli eğitim müdürüne ziyaretler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ ye “Hoş geldin” ziyaretleri devam ediyor.

ŞANLIURFA EĞİTİMİ NEDEN SON SIRALARDA?
ŞANLIURFA EĞİTİMİ NEDEN SON SIRALARDA?

Bu konuda önceki gün Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve Başkan yardımcısı Abdurrahman Göncü İl Milli Eğitim Müdürünü ziyaret ettiler.

Burada Şanlıurfa’nın eğitim alanındaki eksikliklerini, sorunlarını aktaran Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun şu açıklamayı yaptı “Sayın Müdürümüze hoş geldiniz diyoruz. İnşallah ilimiz için hayırlı işlere imza atarlar. Ayrıca Şanlıurfa’mıza Bakanlığın olumlu bakışlarına rağmen, yeni yeni öğretmenler atanmasına, yeni yeni okullar açılmasına rağmen yapılan sınavlarda nedense Şanlıurfa sürekli son sıralarda yer almaktadır. Sizden ricamız eksiklikleri tespit ederek bu konuya acil bir çözüm bularak YGS gibi sınavlarda Şanlıurfa’yı Türkiye sıralamasında yukarı seviyelere çekmenizdir. Biz de her okulda nasıl ki bir müdürü varsa o okulda bir tane de kantin ve kantinci var kantinciler de bizim üyemizdir. Ayni Milli eğitim müdürlüğü ile bir aile gibiyiz. Başarılı olmanız için sürekli yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci “Ben de Şanlıurfa’ya geldiğim günden beri Şanlıurfa’nın eğitim alanındaki fotoğrafını çekiyorum. Bu sorunların çözümü için çalışacağım. Ziyaretlerinden dolayı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve başkan yardımcısı Abdurrahman Göncüye teşekkür ederim” dedi

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun başkan yardımcısı Abdurrahman Göncü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır