Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Şanlıurfa Eğitimciler Derneği’nden okullara yardımı

Şanlıurfa Eğitimciler Derneği’nden okullara yardımı

Şanlıurfa Eğitimciler Derneği, Şanlıurfa, Siverek, Viranşehir, Ceylanpınar, Harran, Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü ilçelerinde ve kırsalda bulunan okullara temizlik ve giyim yardımı yapıyor.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2014 Cuma 10:08
Şanlıurfa Eğitimciler Derneği’nden okullara yardımı

Şanlıurfa Eğitimciler Derneği Başkanı Ahmet Öztürk; Yurdun her tarafından kendilerine ulaşan hayırseverlerin yardımlarını okullara ulaştırdıklarını söyledi. 

Dernek olarak kurdukları sistemle okulların var olan ihtiyaçlarını tesbit ettiklerini, bu ihtiyaçları liste halinde hayırseverlere ulaştırdıklarını söyleyen Öztürk:
Hayırseverlerden gelen yardımları köylerimizdeki ilçelerimizdeki okullarımıza dağıtımı sağlıyoruz. En son bugün Harran Zübeyde Hanım Anaokulumuza, Harran Kız İmam hatip Lisemize,Tarlabaşı köy okulumuza ve Çivrili köy okulumuza temizlik ve giyim yardımlarımızı yaptık. İnşaallah yarında Haliliye ilçemizin köylerine gideceğiz. Orayada yardımlarımızı ulaştıracağız” dedi.

Bundan sonraki yeni hedeflerinin 10 köy okuluna 10 bilgisayar 10 projeksiyon oldugunu söyleyen Öztürk bununda hayırseverlerin yardımıyla çok kısa zamanda gerçekleştireceklerini söyledi.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2014-12-20 07:07:12Kara

    Tebrikler umarım tüm ihtiyacı olan okullara bu tür yardımlar sivil toplum kuruluşlarımız tarafından yapılır

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com