Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa cazibeli hale geldi

Şanlıurfa cazibeli hale geldi

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve beraberindeki heyeti kabulünde konuştu. Küçük: "kalkınmada öncelikli altıncı bölgede olmasının da sanayici için Şanlıurfa’yı daha cazip hale getirdi" dedi.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 16:24
Şanlıurfa cazibeli hale geldi

 

 

Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfa sanayisinin konuşulduğu buluşmada; Şanlıurfa’nın sahip olduğu potansiyel ve sanayisinin gelişme düzeyi hakkında Vali İzzettin Küçük tarafından misafirlere bilgi verildi.

Şanlıurfa’nın Türkiye’deki en sakin şehirlerden biri olduğunu aktararak sözlerine başlayan Vali İzzettin Küçük; Şanlıurfa’nın sağlam bir yapısı olduğunu dile getirdi. Sahip olduğu genç nüfus potansiyeliyle, sanayicilerin işçi bulma konusunda en şanslı olduğu illerin başında Şanlıurfa’nın geldiğini hatırlatarak sözlerine devam eden Vali Küçük; Şanlıurfa’nın kalkınmada öncelikli altıncı bölgede olmasının da sanayici için Şanlıurfa’yı daha cazip hale getirdiğini kaydetti.

Son olarak Şanlıurfa Sanayisindeki gelişmelere de değinen Vali İzzettin Küçük; tekstil adası, ayakkabıcılar sitesi ve 3. Bölgede yer verilecek olan büyük firmalarla sanayinin daha da büyüdüğünün altını çizdi.

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ise Şanlıurfa’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; kendilerini ağırladığı için Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e teşekkür etti. Sanayi ve işletmeler konusunda da fikirlerini paylaşan Özdebir, Şanlıurfa’nın sanayi de daha iyi yerlere geleceğine inandığını belirtti. Buluşma toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

227 hakim ve savcının ihraç edildi-İşte ihraç edilenlerin isim listesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com