Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa cazibeli hale geldi

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve beraberindeki heyeti kabulünde konuştu. Küçük: "kalkınmada öncelikli altıncı bölgede olmasının da sanayici için Şanlıurfa’yı daha cazip hale getirdi" dedi.

Şanlıurfa cazibeli hale geldi
Şanlıurfa cazibeli hale geldi

 

 

Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfa sanayisinin konuşulduğu buluşmada; Şanlıurfa’nın sahip olduğu potansiyel ve sanayisinin gelişme düzeyi hakkında Vali İzzettin Küçük tarafından misafirlere bilgi verildi.

Şanlıurfa’nın Türkiye’deki en sakin şehirlerden biri olduğunu aktararak sözlerine başlayan Vali İzzettin Küçük; Şanlıurfa’nın sağlam bir yapısı olduğunu dile getirdi. Sahip olduğu genç nüfus potansiyeliyle, sanayicilerin işçi bulma konusunda en şanslı olduğu illerin başında Şanlıurfa’nın geldiğini hatırlatarak sözlerine devam eden Vali Küçük; Şanlıurfa’nın kalkınmada öncelikli altıncı bölgede olmasının da sanayici için Şanlıurfa’yı daha cazip hale getirdiğini kaydetti.

Son olarak Şanlıurfa Sanayisindeki gelişmelere de değinen Vali İzzettin Küçük; tekstil adası, ayakkabıcılar sitesi ve 3. Bölgede yer verilecek olan büyük firmalarla sanayinin daha da büyüdüğünün altını çizdi.

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ise Şanlıurfa’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; kendilerini ağırladığı için Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e teşekkür etti. Sanayi ve işletmeler konusunda da fikirlerini paylaşan Özdebir, Şanlıurfa’nın sanayi de daha iyi yerlere geleceğine inandığını belirtti. Buluşma toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir Ankara Sanayi Odası ankara Şanlıurfa Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Urfa valisi İzettin küçük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!