Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir'in Basketbol Kursuna Yoğun İlgi

Türkiye'nin en genç illerinden biri olan Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediyesi gençlere yönelik spor faaliyetleri tüm alanlarda sürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir'in Basketbol Kursuna Yoğun İlgi
Şanlıurfa Büyükşehir'in Basketbol Kursuna Yoğun İlgi admin

Okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte çocukları ve gençleri kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle buluşturan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi,  Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Gençlik Spor Şube Müdürlüğü tarafında başlatılan yaz spor okulları her branşta devam eden kurslarıyla yoğun ilgi görüyor.  

Şanlıurfa büyükşehir belediyesi bünyesinde bulunan basketbol kulübünde lisanlı 180 basketcisi 230 kursiyer bulunmakta yaz tatiliyle beraber 7-18 yaş arasındaki kursiyerlerin faydalandığı kurslarda, havaların sıcak geçmesinde dolayı engeliler koordinasyon merkezinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu’nda kurs ve eğitimler devam ediyor.

Gençlik kampları, Futbol, yüzme, tenis, güreş, taekvendo, bilgisayar ve resim gibi birbirinden farklı branşları bünyesinde barından Büyükşehir  Belediyesi Spor Kulübü’nün yaz  basketbol kurslarına bir ay içerisinde 700 kişi kayıt yaptırdı. Kız ve erkekler ayrı gruplar şeklinde uzman eğitmenler tarafından haftada 3 gün kursa katılıyorlar. Kursa katılan gençler ise Büyükşehir tarafından sağlanan imkândan dolayı Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkürlerini ifade ettiler. 

Gençlik kampları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle