Advert
Advert
Advert

GAP ARENA’YA OTOBÜS HATTI TALEBİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine Çağrı yapan Memleket Spor Kulübü Ahmet Gökhan gökmen, Şanlıurfa’da GAP Arena Stadyumu ile GAP Arena Spor Salonunun hizmete girmesinden bu yana gerek futbol maçlarına gerekse de salon sporlarına ilginin azalmasının nedeni ulaşım sıkıntısı olduğunu söyledi

GAP ARENA’YA OTOBÜS HATTI TALEBİ
GAP ARENA’YA OTOBÜS HATTI TALEBİ

İlgisizliğin nedeni ulaşımdaki sıkıntılar olduğunu dile getiren Gökmen, Büyükşehir Belediyesinden otobüs hattının açılmasını talep etti.

Gökhan Gökmen yazılı olarak yaptığı açıklamada şöyle dedi: "Bana göre bunun başlıca nedenlerinden birisi ulaşım sorunudur. Çünkü daha önce futbol maçları ve salon sporları şehrin göbeğinde bulunan 11 Nisan Stadı ile Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanırken sporseverler tarafından ilgiyle izleniyordu. Ancak şimdi futbol müsabakaları GAP Arena Stadyumu’nda, salon sporları ise bu stadyumun yanında yer alan GAP Arena Kapalı Spor Salonu’nda icra ediliyor. Ayrıca stadyumun arka tarafında yer alan sentetik sahalarda da amatör müsabakaları oynanıyor. GAP Arena Tesislerinin şehir merkezine ters düşmesi ve buraya toplu taşıma araç hatlarının bulunmamasından dolayı sporseverlerin, maçları izlemeye gelmekte zorluk çektikleri ve bu nedenle müsabakalara gelemediklerini görüyoruz. Hatta birçok sporsever, toplanma merkezinden GAP Arena’ya otobüs seferi bulunmamasından dolayı maçlara gelemediklerini bizlere iletiyorlar.

Bizler de bu sebeplerden dolayı; Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından toplanma merkezinden GAP Arena Tesislerine otobüs seferleri açılmasını talep ediyoruz. Eğer söz konusu yere otobüs hattı açılırsa gerek gençlerimizin spor yapmalarına yeniden iyi bir imkân sağlamış oluruz hem de salon sporları ile futbol maçlarındaki taraftar sayısını arttırmaya katkıda bulunmuş oluruz."

AHMET GÖKHAN GÖKMEN Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine Çağrı yapan Memleket Spor Kulübü Ahmet Gökhan gökmen Şanlıurfa’da GAP Arena Stadyumu ile GAP Arena Spor Salonunun hizmete girmesinden bu yana gerek futbol maçlarına ge
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması