Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Çevre Bilinci Eğitimi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yardımcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine yönelik 'Çevre Bilinci Eğitimi' programı düzenlendi. Programa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Sema Çiftçi, "Eğitime her zaman destek vereceğiz" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Çevre Bilinci Eğitimi
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Çevre Bilinci Eğitimi admin
 
 
 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere yönelik başlatılan 'Çevre Bilinci Eğitim' programları devam ediyor. Yardımcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine yönelik düzenlenen programda Öğrencilere, Çevre bilinci, çevreye duyarlılık ve sağlıklı yaşam konularında eğitimler verildi. Yardımcı İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen programa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Sema Çiftçi, Çevre Koruma Kontrol Dairesi Şube Müdürü Mehmet demir, Kadın Aile Şube Müdürü Sibel Toptan Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hatice Çiftçi Dengiz, Okul Müdürü Vedat kazanç ile öğrenciler katıldı. 
 
EĞİTİME HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ
Şanlıurfa Belediyesinin sosyal ve kültürel faaliyetlerinin yanı sıra eğitime de büyük bir önem verdiğini anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Sema Çiftçi, eğitime her zaman destek vereceklerini belirterek, "Toplumun temel taşı olan çocuklarımızın eğitimlerine destek olmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın eğitilmesi ve bilinçlenmesi çok önemlidir. Her zaman eğitime destek verdik ve bundan sonra da geleceğin çocukları için eğitime destek vermeye devam edeceğiz" dedi.
 
Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hatice Çiftçi Dengiz ile Yardımcı İmam Hatip Ortaokul Müdürü Vedat Kazanç, yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye teşekkür etti. 
Yapılan konuşmaların ardından Sema Çiftçi ve beraberindekiler öğrencilere eğitim seti ile tişört hediye etti. 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır