Advert
Advert
Advert

Arızalara ŞUSKİ'den anında müdahale

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ ekipleri merkez ve kırsal mahallerden gelen su ve kanalizasyon arza ihbarlarına anında müdahale ediyor.

Arızalara ŞUSKİ'den anında müdahale
Arızalara ŞUSKİ'den anında müdahale

Şanlıurfa genelinde ocak ve şubat aylarında gelen yaklaşık 12 bin 500 arza ihbarına ŞUSKİ ekipleri müdahale etti.

Arıza ihbarları içersinde vidanjör talebi, su arıza, kanal arza, diğer iş ve işlemlerin müdahalesi olmak üzere 13 ilçeden gelen tüm arızalara 178 araç ve 678 saha personeli anında müdahale eden ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.

Alo 153 hattına ŞUSKİ ile ilgili düşen ihbarları anında koordinasyon sağlayarak ileten Şanlıurfa Büyükşehir İletişim Merkezi Alo153/24 esaslı olarak vatandaşların şikayet ve taleplerini hassasiyetle takip ediyor.

Son gelen ihbar doğrultusunda Eyyübiye İlçesine bağlı Kubacık mahallesinin içme suyu sorununa anında müdahale eden ŞUSKİ ekipleri mahallede yer alan okullarda yaşanan su sıkıntısını kısa süre içersinde çözdü.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ ekipleri tarafından yerinde ve zamanında yapılan bu tür çalışmaları takdir eden Kubacık Mahallesi sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Öte yandan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğünün hizmet sınırlarında bulunan kırsal mahallelerde 2 bin 932 adet içme suyu tesisi bulunmaktadır. Bu tesislerin kurulumu, işletilmesi ve arıza durumunda bakım-onarım hizmetleri ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekiplerince yapılmaktadır.

şuski arıza şanlıurfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler