Advert
Advert
Advert

61 AMATÖR TAKIMA MALZEME DESTEĞİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yeşil sahalarda top koşturan 61 Spor Kulübüne malzeme yardımında bulundu.

61 AMATÖR TAKIMA MALZEME DESTEĞİ
61 AMATÖR TAKIMA MALZEME DESTEĞİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'da 61 Amatör Spor Kulübüne Malzeme Yardımı Dağıtım töreninde yaptığı konuşmada; "Sporu bir yaşam felsefesi ve akademi olarak düşünüyoruz. Kentimizdeki lisanslı futbolcu sayısını artıracağız " dedi.

Gap Arena Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törene Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesine bağlı spor tesislerinin Akademik bir okul gibi hizmet vereceğini belirten Başkan Nihat Çiftçi; "Amatör Spor Kulüplerimiz ile birlikte gençlerimizin her zaman yanında olarak spora da desteklerimiz devam edecektir. Tesislerimizi spor okuluna, spor fabrikasına dönüştürmeye çalışıyoruz. Spor tesislerimizdeki bütün öğrencilerimizi yetenekleri ölçüsünde lisanslı birer sporcu haline getireceğiz. Sporcularımıza lisans verdiğimiz takdirde spor da bir yaşam felsefesi haline gelecektir. Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olacağız." dedi.

Başkan Çiftçi konuşmasının ardından genç sporculara dağıtılmak üzere 61 takımın temsilcilerine, içinde 1180 adet forma,şort,tozluk,tekmelik,krampon,1220 adet eşofman,yağmurluk, 295 adet futbol maç topu, 61 adet malzeme çantasının yanı sıra farklı branşlarda spor yapmakta Karete,Basketbol,Güreş kulüplere de malzeme yardımında bulunuldu.

Spor malzemelerini alan sporcular ve kulüp temsilcileri de desteklerinden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi'ye teşekkür ettiler.

61 AMATÖR TAKIMA MALZEME DESTEĞİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Av.Nihat Çiftçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak