Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Belediyesi kaç kişiye Vefa Beratı verdi?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi düzenlediği "Urfa’nın Değeri Vefa Buluşmaları" kapsamında “Şanlıurfa’ya karşı vefalı hizmetlerinden” dolayı bir çok kişiye “Vefa Beratı” verdi. peki kaç kişiye vefa beratı verdi? vefa beratı alan kimlerdir?

Şanlıurfa Belediyesi kaç kişiye Vefa Beratı verdi?
Şanlıurfa Belediyesi kaç kişiye Vefa Beratı verdi?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, "Urfa’nın Değeri Vefa Buluşmaları"   “Şanlıurfa’ya karşı vefalı hizmetlerinden” dolayı 140 kişiye “Vefa Beratı” verdi.

Vefa beratı verilen isimleri Şanlıurfa belediyesi açıklamazken, bu beratı alan Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından kendisini "Vefa beratı"na layık gören Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

 

CELALETTİN GÜVENÇ'E DE VERİLMİŞTİ

 “Şanlıurfa’ya karşı vefalı hizmetlerinden” dolayı 140 kişiye verilen “Vefa Beratı” eski Büyükşehir Belediye başkanı Celalettin Güvenç'de verildi. Güvenç'te bunu sosyal medyada paylaşarak Nihat çiftçi'ye teşekkür etti.

 

MÜSLÜM AKTÜRK BELEDİYEYE TEŞEKKÜR ETTİ.

Şanlıurfa’ya karşı vefalı hizmetlerinden dolayı Vefa Beratı alan Yazarımız Müslüm aktürk de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine Teşekkür etti. 

35 yıla yakın bir zamandan beri gazetecilik mesleğiyle uğraştığını söyleyen Müslüm aktürk; "Anadolu Ajansı gibi bir kurumda emekli olana kadar çalışınca, görev yaptığımız bölgelerdeki gelişmeler de ülke genelini hatta dünyayı ilgilendirince haliyle önemli haberlere imza atmış olduk. Ayrıca gazetecilik mesleğinde kolay kolay emekli olunmuyor. Anadolu Ajansı’ndan resmen emekli olduktan sonra da yıllardan beri hala aynı işimizi sürdürüyoruz. Dolayısıyla bu süre zarfında çeşitli ödüller aldık. Şunu içtenlikle söyleyebilirim; hiçbiri Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın verdiği Vefa Beratı’nın yerini tutmadı dedi.

MÜSLÜM AKTÜRK'ÜN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!...

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi vefa beratı vefa beratı kimlere verildi vefa beratını alan kaç kişi urfada kime vefa beratı verildi Şanlıurfa Belediyesi kaç kişiye Vefa Beratı verdi?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu