Advert
Advert
Advert

Başkan Çiftçi Buğday Pazarı esnafıyla buluştu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İmam Keskin Buğday Pazarı esnafı ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. İlk olarak bölge esnafını ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, esnafın taleplerini dinleyerek, bölgede Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları aktardı.

Başkan Çiftçi Buğday Pazarı esnafıyla buluştu
Başkan Çiftçi Buğday Pazarı esnafıyla buluştuİmam Keskin Buğday Pazarı Dernek Başkanı Kemal Oflaz ve Dernek üyeleriyle bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi, burada bir süre sohbet etti. Daha sonra Buğday Pazarı esnafı ile istişare toplantısı yapan Başkan Çiftçi, esnafın görüş ve taleplerini değerlendirdi.

"SORUNLARA HİÇ BİR ZAMAN DUYARSIZ KALMAYACAĞIZ"

Büyükşehir Belediyesi'nin her zaman esnafın yanında olduğunu belirten Başkan Çiftçi, esnafla birlikte Şanlıurfa'yı Türkiye'nin tarım merkezi haline getireceklerini vurguladı.

Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet noktasında  vatandaşların ve esnaf gruplarının her zaman görüşlerini alarak istişare halinde olduklarını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, " Esnaflarımızı önemsiyoruz, esnafımızın yüzü güldüğü zaman bizde onlara hizmet eden kişiler olarak mutlu oluruz. Dolayısıyla esnafın her sektörü bizim için önemli. Şanlıurfa bir tarım şehri, verimli topraklarıyla ve sulandırılabilir ovalarıyla belki de gelecekte Türkiye için en önemli merkezlerden olacak. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman esnafın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Eksiliğimiz  görüldüğünde kapımız ve telefonlarımız her zaman esnafa açık. Sorunlarınıza hiç bir zaman duyarsız kalmadık ve kalmayacağız. Esnafımızı ve başkanımızı kutluyorum, Şanlıurfa adına teşekkür ediyorum.  İmam Keskin esnafına bu güzel salonu oluşturarak bu birlik ve beraberlik ve dayanışmayı gösterdiği için Şanlıurfa'mızda örnek gösterilecek birlikteliklerden bir tanesidir" şeklinde konuştu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi İmam Keskin Buğday Pazarı esnafı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik