Reklamı Geç
Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ, SICAK YEMEK İKRAM ETTİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, hayırseverler tarafından kurulan gönüllü kuruluşlar aşevini ziyaret ederek, ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek ikramında bulundu.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, SICAK YEMEK İKRAM ETTİ
BAŞKAN ÇİFTÇİ, SICAK YEMEK İKRAM ETTİ

 

Hayırsever vatandaşlar tarafından günde on binlerce kişiye ikramlarda bulunan Aşevi sorumlularıyla birlikte sıcak yemek almaya gelen vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

Yemek kazanlarının önünde gelen vatandaşlara ikramda bulunan Başkan Çiftçi, bağışlardan ve yapılan yardımlardan dolayı hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi olarak bu tür çalışmaları her zaman destekleyeceklerini vurgulayan Başkan Nihat Çiftçi, "Gönüllü olarak katkı sunan tüm hayırseverleri tebrik ediyorum, Allah razı olsun. Şanlıurfa'mızda dayanışmayı sağlayan en önemli noktalardan biri olan Aş evine on binlerce vatandaşımız gelerek buradan sıcak yemek alıyor. Maddi durumu iyi olmayan bu kadar vatandaşa bu hizmeti vermek en güzel şeydir bence. Bizlerde gücümüzün yettiği kadar bu katkıyı sunan Aş evi yöneticilerimizin yanındayız. Bu günde ziyarete geldik, çok güzel yemekler çıkıyor. Bu yemeklerde her gün yapılıyor. Buda Şanlıurfa'mızın birliğini ve beraberliğini kazancı açısından çok önemli bir konu, emeği geçenlerden Allah razı olsun" dedi.

'Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi'nin bizleri onurlandırmıştır' diyen Aşevi Sorumlusu Ali Topal ise, "Başkanımızın bizleri ziyaret etmeleri bizlere şevk veriyor. Çalışma azmimizi geliştiriyor. Allah Razı olsun ki Başkanımızın katkılarıyla da burada ekmek dağıtıyor. Tüm Şanlıurfalılar adına Nihat Başkanımıza çok teşekkür ediyorum " diye konuştu.

Ziyaretinin ardından bölge esnafını da ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, esnafla sohbet ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi hayırseverler gönüllü kuruluşlar aşevi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsmailağa Cemaati Referandum kararı belli oldu
İsmailağa Cemaati Referandum kararı belli oldu
Şehit Hüseyin Koroç son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Hüseyin Koroç son yolculuğuna uğurlandı