Advert
Advert
Advert

Başkan Çiftçi çalışmaları yerinde inceledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden 80 bin metrekarelik Selahaddin-i Eyyübi parkında yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Çiftçi çalışmaları yerinde inceledi
Başkan Çiftçi çalışmaları yerinde inceledi


Selahaddin-i Eyyübi parkında sürdürülen zemin ve çevre düzenleme çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Nihat Çiftçi, çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanacağını belirtti.

Sosyal donatıların mevcut olacağı modern park ile bölge vatandaşının yıllardır beklediği yaşam alanını halkın hizmetine sunacak olan Büyükşehir Belediyesi, parkın hızlı bir şekilde tamamlanması için çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyor.

Selahaddin-i Eyyübi  Parkının Şanlıurfa'ya ve bölge insanına hayırlı olmasını dileyen Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ahmet Yesevi Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımıza ciddi anlamda hayat verebilecek dev parkımızın yapım çalışmalarını inceledik. Geçtiğimiz günlerde projenin temelini atmıştık. Bugün ise yürütülen çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü görmekteyiz. Şanlıurfa'nın hemen hemen panaromik bakımından en güzel noktasındayız. İnşallah 80 bin metrekarelik bu parkımızda kuracağımız sosyal alanlarla, yüzme havuzuyla, yürüme alanları ve meydanlarıyla bölge halkımızın nefes alabileceği, spor yapabileceği alanlarla Şanlıurfa'ya hizmet verecek. Büyükşehir Belediyesi olarak bu projeyi hızlı bir şekilde bitirip Şanlıurfalıların hizmetine sunmayı arzuluyoruz" dedi.

Selahaddin-i Eyyübi Parkının yanı sıra diğer park, bahçe ve yeşil alan konularında Şanlıurfa'nın tüm ilçeleriyle ilgili çalışma yapıp proje hazırladıklarını ifade ederek, "Allah'ın izniyle önümüzdeki zamanlarda bu projeleri bir bir hayata geçirip Şanlıurfa'nın refah seviyesini yükselteceğiz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İşimizin başında, alanda ve sahadayız. Şanlıurfa'yı seviyoruz, Büyükşehir her yerde" dedi.

İncelemeleri esnasında Büyükşehir Belediyesi tarafından Organize Sanayi Kavşağında başlatılan çalışmaları da inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, sürdürülen çalışmalar hakkında bölgede bulunan vatandaşlarla sohbet etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Büyükşehir Belediyesi 80 bin metrekarelik Selahaddin-i Eyyübi parkı yürütülen çalışmalar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır