Reklamı Geç
Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ, ÜKEMİZDE DEMOKRASİ OTURMUŞ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, eşi Sema Çiftçi ile birlikte Karaköprü ilçesinde bulunan Şanlıurfa Fen Lisesi'nde oy kullandı. Çiftçi burada yaptığı açıklamada; “Bugün yapmış olduğum gezilerde ülkemizde demokrasinin oturmuş olduğunu gördüm” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, ÜKEMİZDE DEMOKRASİ OTURMUŞ
BAŞKAN ÇİFTÇİ, ÜKEMİZDE DEMOKRASİ OTURMUŞ


Seçimlerin sağduyulu bir şekilde geçmesini temenni eden Başkan Nihat Çiftçi, kullandığı oyun vatana millete hayırlı olmasını diledi.

Oy kullanımın ardından gazetecilere bir açıklamada bulunan Başkan Nihat Çiftçi, "Nihayetinde seçim kampanyalarının ardından bugün oyumuzu kullandık. Bugün yapmış olduğum gezilerde ülkemizde demokrasinin oturmuş olduğunu gördüm. Tüm vatandaşların sakinlik ve sükûnet içerisinde oyunu kullandıklarını görüyoruz. Bu bizleri mutlu etti. Gerçekten ülkemizin istikrarı açısından, milli iradenin hakimiyeti açısından halkımız yönetimlere gerekli olan istikametleri göstereceğinden şüphemiz yok. Bu gün biz de reyimizi kullandık. Vatana ve millete hayırlı olmasını diliyorum.  İnşallah sandıklar açıldıktan sonra toplumumuz için, ülkemiz için hayırlısı neyse rabbim onu nasip etsin. Hayırlı olsun" dedi.

Konuşmasının ardından Başkan Nihat Çiftçi, okullarda bulunan sandık görevlilerini ziyaret ederek  başarılar diledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi Sema Çiftçi Şanlıurfa Fen Lisesi Çiftçi Karaköprü ilçesi oy kullanmak 1 kasım seçimleri demokrasi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da  Kütüphaneler Haftası Başladı
Şanlıurfa’da Kütüphaneler Haftası Başladı
ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş’tan Başkan Çiftçi'ye Plaket
ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş’tan Başkan Çiftçi'ye Plaket