Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞANLIURFA BORSASINDA MERCİMEK İHALESİ

ŞANLIURFA BORSASINDA MERCİMEK İHALESİ

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Satış, borsada gerçekleştirilecek olan ihale ile 3000 (3 bin) ton mercimeğin satılacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 16 Ağustos 2012 Perşembe 15:53
ŞANLIURFA BORSASINDA MERCİMEK İHALESİ


Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Satış; Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü’ne ait 2012 istihsali 3000 (3 bin) ton mercimeğin borsa şatlarında peşin bedelle ve açık arttırma usulü ile satılacağını söyledi.

İhalenin partiler halinde gerçekleştirileceğini aktaran Satış, Muhammen Fiyatların, Mahsul Temiz Kırımızı Mercimek (Fırat-87) için 0.95 TL/kg olarak belirlendiğini kaydetti.

Satış; 17.08.2012 tarihinde saat 10.00’da Şanlıurfa Ticaret Borsası Buğday Pazarı Satış Salonu’nda gerçekleştirilecek olan ihalede satışın gerçekleşmemesi ve ya verilen fiyatın uygun görülmemesi halinde ihalenin 24.08.2012 tarihinde aynı saatte ve yerde yapılacağını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com