Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Bilim Şenliğinde konser rüzgarı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen 'TÜBİTAK 4007 Şanlıurfa Bilim Şenliği' konserle devam etti. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sıra Gecesi ekibi ve Sanatçı Emre Sertkaya'nın verdiği konsere binlerce Şanlıurfalı katıldı.

Şanlıurfa Bilim Şenliğinde konser rüzgarı
Şanlıurfa Bilim Şenliğinde konser rüzgarı admin

Turgut Özal Parkında düzenlenen bilim şenliğinin ikinci gününde Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen konser damga vurdu. Yüzlerce icat çıkarak gençlerin ve Şanlıurfalıların konserde bir araya geldiğini anımsatan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi: "Gençlik buluşması, gençlik şenliği, bilim şenliği ile bilirleşerek Ülkemize kentimize projelerle katkı sundu. Önemli olan gençliktir. Gençliğin sevgisi, enerjisi Şanlıurfa'nın sevgisi ve enerjisidir. Bizler Büyükşehir Belediyesi olarak böyle genç bir kente hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. Bir tarım şehriyiz, ama aynı zamanda kültür, müzik ve tarih kentiyiz. Bu kentte Büyükşehir kadroları olarak gençlerimize vizyon çizmede yardımcı oluyoruz" dedi.

 

Binlerce Şanlıurfalının akın ettiği Turgut Özal Parkı amfi platosunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sıra Gecesi ekibi ve Sanatçı Emre Sert Kaya'nın seslendirdiği eserlerine eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadılar. 

Haber: www.balikligol.com

VİDEO

 

 

Sanatçı Emre Sertkaya TÜBİTAK 4007 Şanlıurfa Bilim Şenliği Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sıra Gecesi ekibi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır