Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Şanlıurfa Belediyesi kaç kişiye Vefa Beratı verdi?

Şanlıurfa Belediyesi kaç kişiye Vefa Beratı verdi?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi düzenlediği "Urfa’nın Değeri Vefa Buluşmaları" kapsamında “Şanlıurfa’ya karşı vefalı hizmetlerinden” dolayı bir çok kişiye “Vefa Beratı” verdi. peki kaç kişiye vefa beratı verdi? vefa beratı alan kimlerdir?

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2016 Çarşamba 11:22
Şanlıurfa Belediyesi kaç kişiye Vefa Beratı verdi?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, "Urfa’nın Değeri Vefa Buluşmaları"   “Şanlıurfa’ya karşı vefalı hizmetlerinden” dolayı 140 kişiye “Vefa Beratı” verdi.

Vefa beratı verilen isimleri Şanlıurfa belediyesi açıklamazken, bu beratı alan Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından kendisini "Vefa beratı"na layık gören Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

 

CELALETTİN GÜVENÇ'E DE VERİLMİŞTİ

 “Şanlıurfa’ya karşı vefalı hizmetlerinden” dolayı 140 kişiye verilen “Vefa Beratı” eski Büyükşehir Belediye başkanı Celalettin Güvenç'de verildi. Güvenç'te bunu sosyal medyada paylaşarak Nihat çiftçi'ye teşekkür etti.

 

MÜSLÜM AKTÜRK BELEDİYEYE TEŞEKKÜR ETTİ.

Şanlıurfa’ya karşı vefalı hizmetlerinden dolayı Vefa Beratı alan Yazarımız Müslüm aktürk de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine Teşekkür etti. 

35 yıla yakın bir zamandan beri gazetecilik mesleğiyle uğraştığını söyleyen Müslüm aktürk; "Anadolu Ajansı gibi bir kurumda emekli olana kadar çalışınca, görev yaptığımız bölgelerdeki gelişmeler de ülke genelini hatta dünyayı ilgilendirince haliyle önemli haberlere imza atmış olduk. Ayrıca gazetecilik mesleğinde kolay kolay emekli olunmuyor. Anadolu Ajansı’ndan resmen emekli olduktan sonra da yıllardan beri hala aynı işimizi sürdürüyoruz. Dolayısıyla bu süre zarfında çeşitli ödüller aldık. Şunu içtenlikle söyleyebilirim; hiçbiri Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın verdiği Vefa Beratı’nın yerini tutmadı dedi.

MÜSLÜM AKTÜRK'ÜN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!...

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Taha Ün, Urfa’da Gençlerle Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com